Hodnocení tématu:
  • 4 Hlas(ů) - 4.5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pinkie simulátor
#81
Macaman: pri najbližšej návšteve shopu s hudobnými CD natrafíš na toto:
[Obrázek: ellie_goulding___this_love__wbyd___apple...5bh4fn.png]
"It does not matter where you go and what you study, what matters most is what you share with yourself and the world." Princess Twilight Sparkle
"I wanted to remind you that through hard times, one of the greatest gifts you can give is letting your light shine for others." Princess Celestia
"Nech se bráti proudem mysli, tam kde řeka snů do reality se vlévá a nech své oči utrápené, plně otevřené a hleď na krásu té hvězdy šesticípé" Drake Damage
"No you can't give up your laughter 'cause you're scared of a little pain." Autumn Blaze
Odpovědět
#82
Počas jedného žmurknutia očí uvidíš stáť pred tebou Celestiu a vedla nej Twilight s úsmevmi ma tvári. Pinkiehappy

Odoslané z Equestrie.
Nový kus nábytku keramický Tree of Harmony, Zlatá Harfa(pony) a Discord Lampa! Flutterryay
Prezývky na počkanie (by me)
AleXan sa pustit nechce,
nepujde to jen tak lehce... Rainbowlaugh
Mácaman

The decisions you make and the actions that follow are reflection of who you are.
Song of The Sea
Chcete meniaci avatar ako ja? Napíšte mi PM!
Odpovědět
#83
Zápalky do očí Rainbowlaugh
Pojdeš sa préjsť do lesa stratíš sa svet okolo sa ti bude zdať stále viac kreslený až nakonec víjdeš v ponyvile tadaaa Rainbowlaugh
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
♥ Hatsune Miku ♥
♥ I live for anime ♥
♥ anime is my life ♥

#NIMU NIMU
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Odpovědět
#84
Bobik: V noci sa ti zjaví Pinkie a oznámi ti, že je na teba hrdá a že máš pokračovať v šírení ružového posolstva Twilightsmile A že to nebol len sen budeš vedieť podľa toho zlomeného stolíka, na ktorom stála (lebo však načo si sadnúť do pohodlného kresla, radšej si stať na stolík, veď je to Pinkie Rainbowlaugh )
"It does not matter where you go and what you study, what matters most is what you share with yourself and the world." Princess Twilight Sparkle
"I wanted to remind you that through hard times, one of the greatest gifts you can give is letting your light shine for others." Princess Celestia
"Nech se bráti proudem mysli, tam kde řeka snů do reality se vlévá a nech své oči utrápené, plně otevřené a hleď na krásu té hvězdy šesticípé" Drake Damage
"No you can't give up your laughter 'cause you're scared of a little pain." Autumn Blaze
Odpovědět
#85
Rainbowlaugh prepracované ale dobré Pinkiesmile
Daring doo si dokáže z kolečka mrkvi prehrať ako rástla Rainbowlaugh jo a ešte ti twilight pošle list že si ťa vibrala za študenta
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
♥ Hatsune Miku ♥
♥ I live for anime ♥
♥ anime is my life ♥

#NIMU NIMU
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Odpovědět
#86
dnes rano nemusis do skoly a v telke nonstop bezi MLP.....
"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack

Moje literární tvorba 

Love and Tolerate
Odpovědět
#87
V škole niesom a od rána čítam Rainbowlaugh
Čo povieš na campovanie s mane 6 Pinkiesmile
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
♥ Hatsune Miku ♥
♥ I live for anime ♥
♥ anime is my life ♥

#NIMU NIMU
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Odpovědět
#88
ze miluejm mane6 je jasne, ale odkial vies ze milujem campovanie??? Rainbowlaugh

tvoja nova mikina


Přiložené soubory Miniatury
   
"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack

Moje literární tvorba 

Love and Tolerate
Odpovědět
#89
( Priznám se ze to tričko s pinkie nosím rad ale toto by som si nenavliekol Rainbowlaugh čo ja viem aj ja rád campujem Rainbowlaugh )
Pri návšteve detského domovu nájdeš humanized Apple Jack pravdaže si je zebereš Rainbowlaugh
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
♥ Hatsune Miku ♥
♥ I live for anime ♥
♥ anime is my life ♥

#NIMU NIMU
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Odpovědět
#90
(ty bobik, az napisem tu povidku s humanized Applejack, co mam v hlave, tak ti ji posluPinkiesmile )

v dalsim dile MLP se objevis ako animovana postava a budes zpomenuty aj v titulkoch....
"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack

Moje literární tvorba 

Love and Tolerate
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)