Hodnocení tématu:
  • 13 Hlas(ů) - 3.92 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bitva o kopec
"Ivane, pojď dolů!", přijde vojenský hrdina Sergej Sergejevič Sergejev kterému někdy říkají for whatever reason Jay, vezme hák, zahákne Ivana a strhne ho dolů, pak vyleze na jeho kopec a začne mu žrát mrkev.
suh dud
Odpovědět
"Ty chuligáne" Zařve Ivan a praští Segeje po hlavě flaškou Vodky... Poté ho shodí z kopce a se slzami v očích se dívá na jeho zničenou úrodu... "Tolik let jsem tuto mrkev pěstoval a najednou je pryč" když to dořekne, posadí se s pláčem do svého houpacího křesla a přisune si flašku vodky...
Odpovědět
Pche, co si ten Ivan dovoluje? Přijdu pod kopec a ukážu na něj, tuhle najednou přiletí černý mrak ve tvaru Molestie a uhodí z něj do Ivana blesk. To ti patří!
suh dud
Odpovědět
"Zničil jsi mi mrkve... Kvůli tobě mě trefil blesk... A ty ještě budeš říkat, že si DOVOLUJU?" Najednou Ivan celý zrudne a na jeho holohlavé hlavě ze zčistajasna objeví rudá hvězda... V jedné jeho ruce se objeví srp, v té druhé kladívo... Celý rudý a rozzuřený se vrhne na Jaye, kterého po stalinovsku odkopne až na kapitalistický západ...
Odpovědět
Po týdnu se vrátím a zvolám: "ZKOPCUS ZMIZUS!", čímž odpálkuju Ivana z kopce až na nízkou orbitu kolem země, pak mu vrazím na zahrádku a začnu mu trhat petržel a podobné věci.
suh dud
Odpovědět
Protože kafr je adoptovaný.

Přišel jako poutník z jiného světa. Nečekal na nic a vytáhl z kapsy svůj antikopec z antihmoty, položil ho na původní kopec a došlo k uvolnění energie podle Einsteinova vzorce E=mc^2. Antikopec i kopec zmizeli. A vytvořili obrovský výbuch, ale to je druhořadé.
Čekal snad několik milionů let, než se tektonické desky pohnuli tak, aby vytvořili alespoň kopeček. A tam si sedl, roztáhl ubrus a udělal si piknik. Jedl hlavně kuřata a vepřová kolena.
It's the middle of the day but darkness falls on the city, it's the shadow of a giant cybernetic death kitty.
And on the other side of town something rages down the path, if you had a lisp you'd know it's kickin' theriouth ath.
Odpovědět
(Zdravím vás Rainbowlaugh)
Ako vojnový hrdina z 38. dinastie pred Celstiou(samozrejme aj Lunou).
Ktorý prišiel časom a stal sa králom mesta a hradu Consilvánia. Ktorý bol zničený a znova obnovený,
začne po všetkých hádzať granáty a následne zdrhať. Nikto neostane, tak si sadne na zem, kedže to tu všeci odpáliliRainbowlaugh

Odoslané z Equestrie.
Nový kus nábytku keramický Tree of Harmony, Zlatá Harfa(pony) a Discord Lampa! Flutterryay
Prezývky na počkanie (by me)
AleXan sa pustit nechce,
nepujde to jen tak lehce... Rainbowlaugh
Mácaman

The decisions you make and the actions that follow are reflection of who you are.
Song of The Sea
Chcete meniaci avatar ako ja? Napíšte mi PM!
Odpovědět
vyklonoval sem nanoroboty, kteri sezerou vse krome kopce a nakonec i sami sebe, kopec je holy a ja sem jeho pan...
"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack

Moje literární tvorba 

Love and Tolerate
Odpovědět
Hodím do teba bycikel a kopec je môj Pinkiehappy
Vikopem okolo priehradu a postavím na ňom mrakodrap. Pinkiehappy im princes Pinkiehappy
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
♥ Hatsune Miku ♥
♥ I live for anime ♥
♥ anime is my life ♥

#NIMU NIMU
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Odpovědět
Ako vojnový hrdina z 38. dinastie pred Celstiou(samozrejme aj Lunou).
Ktorý prišiel časom a stal sa králom mesta a hradu Consilvánia. Ktorý bol zničený a znova obnovený,
prejde po priehrade, vyleze na markodrap a zhodí ťa z neho. Potom postaví velkú kupolu na mrakodrape, kde žije.

Odoslané z Equestrie.
Nový kus nábytku keramický Tree of Harmony, Zlatá Harfa(pony) a Discord Lampa! Flutterryay
Prezývky na počkanie (by me)
AleXan sa pustit nechce,
nepujde to jen tak lehce... Rainbowlaugh
Mácaman

The decisions you make and the actions that follow are reflection of who you are.
Song of The Sea
Chcete meniaci avatar ako ja? Napíšte mi PM!
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)