Příspěvků: 896
Registrován od: Jun 2014
Hodnocení:
18
Tydytydýt, tak se nám to blíží, a moc by se mi hodilo potvrzení účasti a hlasování v anketě  Protože pokud bude DDR sraz, tak to bude chtít čas na přípravu...
Copyright OT:
Příspěvků: 896
Registrován od: Jun 2014
Hodnocení:
18
V pondělí nejdéle musí být znám rozsudek. Prosím, potvrďte ne/účast
Příspěvků: 84
Registrován od: Jul 2013
Hodnocení:
12
Ahoj, středa je pro mě out of question, protože považte, stává se ze mě pracující žena a ve středu je úřední den, tj. makám do pěti. Leda bych se na chvilku stavila pak, ale DDR mi nikdy moc nešlo. Takže mi věnujte tichou vzpomínku.
Příspěvků: 896
Registrován od: Jun 2014
Hodnocení:
18
Pokud budeš moct a budeš chtít, určitě přijď, neprozradil jsem totiž jednu věc, a to, že:
Budu slavit svátek! Takže se těšte na překvapení! A kdo bude moct a přijde, tak se nebojte přinést cokoli na zub, protože to není cukrárna  Nicméně snad se to povede. Uvidíme
Příspěvků: 1 151
Registrován od: Jul 2012
Hodnocení:
32
tak nikdo neříká, že skončíme po hodině že
jo a s tím nošením jídla/pití. Tak to doporučuju protože na koleji téměř nic nemám.
Příspěvků: 110
Registrován od: Jan 2015
Hodnocení:
4
Chtěl bych se zeptat, jelikož žiju tak trochu v ... no.. slušně řečeno neznámých koutech libereckého kraje, a nemám se zrovna jak dostat do liberce, pokud by se jednalo o DDR sraz, nešla by nějaká komunikace elektronickou cestou? Třeba přes Skype a podobně  Rád bych si promluvil a poznal se s jinými bronies, ale jako někdo komu je 15 se zkrátka nemám zrovna jak dostat do Liberce abych se poznával osobně  Díky za jakoukoli odpověď
*searching* Found no results for „my personal talent" (yet)
Welp, they got it.. now i have nothing to write in here... Let's think about it and change it later.
And since.. Sunset probably won't be in season 5...
Sunset in season 6 pleease :3
Příspěvků: 896
Registrován od: Jun 2014
Hodnocení:
18
Písni mi na skype, mám ho dole v podpisu, nebo pokud jsi na mobilu, tak the_minetexer  Budu tu skoro celý den...
Příspěvků: 92
Registrován od: Feb 2013
Hodnocení:
11
Ahoja  , já, jakožto děsný prokrastinátor, sem chci už od posledního srazu napsat, ale ne, já musím psát na poslední chvíli...  ...nějak se mi nedařilo rozhodnout se, jestli DDR nebo cukrárna...ale to se zřejmě, jestli som to správně pochopila, už rozhodlo  ...a přichází další problém...jelikož jsem neskutečně líný člověk samozřejmě se mi nikam nechce...a fakt, že netuším kde to je a se svým "orientačním smyslem" nemám šanci to nějak najít moji lenost jen podporuje a představa, že tahám celý den pad všude s sebou i ve škole (nevýhoda malých skříněk) to celé jen podtrhuje...pad bych brala jen jeden, protože u toho druhého nefachá zadní šipka  ...jídlo by se doma nějaké našlo, případně bych něco upekla  , ale pořád nevím, zda se ukážu...
Chimmy cherry, or cherry changa? 
.... ask...
skype: hadasabrony
Příspěvků: 1 151
Registrován od: Jul 2012
Hodnocení:
32
08.02.2015, 17:08
(Tento příspěvek byl naposledy změněn: 08.02.2015, 17:09 uživatelem Ferraripony.)
Tak není problém poskytnout podrobný popis jak se na Harcov dostat. Připadne i někde vyzvednout a dovést do cile. Připadne pod kolejemi staví bus a pak by to vyžadovalo jen vylézt kousek do kopce
A pad štaci jeden, protože předpokládám, ze ten druhý by vzal minetex
Příspěvků: 896
Registrován od: Jun 2014
Hodnocení:
18
Abych se vyjádřil  Já osobně přijedu tramvají, takže rád počkám na nějaké zastávce, popřípadě i jinde (mám rád procházky) a projdu se s tebou až na koleje  Jeden DDR Pad beru s sebou já, takže pokud ho nebere Ferrari, poprosil bych tě, aby ses obětovala a vzala ho  Co se týče jídla, tak tenhle sraz beru co se týče zásobování potravinami jako párty pro nezletilé, takže jak jsem psal, ode mě pečené překvápko, kofola dvě a nějaký další zdravý věci
|