Hodnocení tématu:
  • 13 Hlas(ů) - 3.92 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bitva o kopec
Ale prdy. Příjdu já, všechno sežehnu plamenem, zničím všechno živé i neživé a bez slitování popravím každého, co se mně bude snažit shodit z kopce.
Ticho, ryby plašíš!
Dobrý den, přistoupili kontrola jízdenek.
Odpovědět
Mňa ale netrafíš a preto ťa zakusnem znova vládnem!

Odoslané z Equestrie.
Nový kus nábytku keramický Tree of Harmony, Zlatá Harfa(pony) a Discord Lampa! Flutterryay
Prezývky na počkanie (by me)
AleXan sa pustit nechce,
nepujde to jen tak lehce... Rainbowlaugh
Mácaman

The decisions you make and the actions that follow are reflection of who you are.
Song of The Sea
Chcete meniaci avatar ako ja? Napíšte mi PM!
Odpovědět
Ja ti cez deň ukradnem zuby xD a pošlem ťa na prkne po rieke a nebudeš sa brániť inak do teba hodím bicykel Pinkiehappy a kopec je môj...
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
♥ Hatsune Miku ♥
♥ I live for anime ♥
♥ anime is my life ♥

#NIMU NIMU
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Odpovědět
Celestia ti začala spievať bananana song a ty si to nevydržal a utiekol...Ja som prišiel a postavil na kopci školy, takže ho teraz nikto nechce! Derpyderp1
Odpovědět
Já příjdu, spálím školy, udělám z nich kasárny pro speciální jednotky vycvičené na CQB (Close Quarters Battle) a okolo kopce postavím drátěnej plot, kterým prochází elektřina a všude samé kulometné věže, lasery, raketomety a miny a protiletecké věže, takže se na můj kopec nikdo nedostane a kopec je můj! Pinkiecrazy
Ticho, ryby plašíš!
Dobrý den, přistoupili kontrola jízdenek.
Odpovědět
Ti si si nevšimol že to všetko staváš na zlom kopci ti si slepí Rainbowlaugh kopec je môj Rainbowlaugh
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
♥ Hatsune Miku ♥
♥ I live for anime ♥
♥ anime is my life ♥

#NIMU NIMU
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Odpovědět
Ale nenasťahoval si sa naň.
Takže kopec prepadá bronies.cz
Odpovědět
Rainbowlaugh takže bude bronyKopecCon Rainbowlaugh a kopec patrí každému lets do thys partýýýý Pinkiehappy
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
♥ Hatsune Miku ♥
♥ I live for anime ♥
♥ anime is my life ♥

#NIMU NIMU
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Odpovědět
vykašlu se na to a na kopec vše kolem něj sešlu milión radioaktivních bomb se slovy: Celestia Akhbar! a bude klid...
Ticho, ryby plašíš!
Dobrý den, přistoupili kontrola jízdenek.
Odpovědět
Medzitým som preskočil aj s kopcom do inéj dimenzie a tam som jeho pánom Rainbowwild
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
♥ Hatsune Miku ♥
♥ I live for anime ♥
♥ anime is my life ♥

#NIMU NIMU
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)