Hodnocení tématu:
  • 13 Hlas(ů) - 3.92 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bitva o kopec
Všetky dimenzie spojím, nastolím vládu krála a všeci sa budú klaňať mne a mojej armáde samurajov!

Odoslané z Equestrie.
Nový kus nábytku keramický Tree of Harmony, Zlatá Harfa(pony) a Discord Lampa! Flutterryay
Prezývky na počkanie (by me)
AleXan sa pustit nechce,
nepujde to jen tak lehce... Rainbowlaugh
Mácaman

The decisions you make and the actions that follow are reflection of who you are.
Song of The Sea
Chcete meniaci avatar ako ja? Napíšte mi PM!
Odpovědět
vplizil sem se na tvuj hrad a vymocil se na tvou kralovskou zastavu, vsichni samurajove hanbou spachali seppuku, vyzentu te s mecem v ruce a kopec je muj, a bacha, s mecema to fakt umimRainbowdetermined2
"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack

Moje literární tvorba 

Love and Tolerate
Odpovědět
Zoberem si do ruky kameň a hodím ho po tebe. Otočíš sa a rozbehneš dolu kopcom. Ja len stojím. Už si pripravený mi odtnúť hlavu keď sa prepadneš do mojej pasce. Zalejem ťa horúvou vodou a spravím si čaj. Potom vládnem kopcu!

Odoslané z Equestrie.
Nový kus nábytku keramický Tree of Harmony, Zlatá Harfa(pony) a Discord Lampa! Flutterryay
Prezývky na počkanie (by me)
AleXan sa pustit nechce,
nepujde to jen tak lehce... Rainbowlaugh
Mácaman

The decisions you make and the actions that follow are reflection of who you are.
Song of The Sea
Chcete meniaci avatar ako ja? Napíšte mi PM!
Odpovědět
Ja do teba zo sadu hodím bicykel spadneš do toho čaju a zavřem ta tam kopec je moj a mam aj kráľa v aquáriu Pinkiehappy
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
♥ Hatsune Miku ♥
♥ I live for anime ♥
♥ anime is my life ♥

#NIMU NIMU
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Odpovědět
Pulznou puškou ktorý vytiahnem z nikadial rozrazím akvárko a spolu s ním aj teba. Kopec, môj!

Odoslané z Equestrie.
Nový kus nábytku keramický Tree of Harmony, Zlatá Harfa(pony) a Discord Lampa! Flutterryay
Prezývky na počkanie (by me)
AleXan sa pustit nechce,
nepujde to jen tak lehce... Rainbowlaugh
Mácaman

The decisions you make and the actions that follow are reflection of who you are.
Song of The Sea
Chcete meniaci avatar ako ja? Napíšte mi PM!
Odpovědět
ale nečakal si že sa vratím z oblohy na padáku a hodím do teba bicykel Rainbowlaugh zavrem ta zase do aquária a zoberem ti pulznú pušku kopec je môj...
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
♥ Hatsune Miku ♥
♥ I live for anime ♥
♥ anime is my life ♥

#NIMU NIMU
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Odpovědět
Nevím o co tu sakra de,tak brnku Chuckovi a vymlati vás pryč. Kiš kiš,moje... Pinkiecrazy
Odpovědět
hahaha si ma pobavil keď ja mám na záhrade Canterlot možeš si chucka strčiť niekam Rainbowlaugh
kopec je stále môj a ak ti to nestačí tak do teba hodím bicykel a to nechceš... Rainbowlaugh
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
♥ Hatsune Miku ♥
♥ I live for anime ♥
♥ anime is my life ♥

#NIMU NIMU
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Odpovědět
Otočkou o 360*50 rozbijem akvárko a na bicykli čo som našiel na zemi dojdem za tebou a zmetiem ťa s ním z povrchu zemskéhoRainbowlaugh
Kopec. Môj.

Odoslané z Equestrie.
Nový kus nábytku keramický Tree of Harmony, Zlatá Harfa(pony) a Discord Lampa! Flutterryay
Prezývky na počkanie (by me)
AleXan sa pustit nechce,
nepujde to jen tak lehce... Rainbowlaugh
Mácaman

The decisions you make and the actions that follow are reflection of who you are.
Song of The Sea
Chcete meniaci avatar ako ja? Napíšte mi PM!
Odpovědět
Ach vi sa nepoučíte no král môj keď si si ráno robil ranajky priplížil som sa zozadu uspal ta chloroformom vimazal ti pameť a nahral novú myslíš si že si vačica a dal som do teba čip na sledovania a odovzdal ta ochrane zvierat Rainbowwild a daj už pokoj lebo bicykel Rainbowlaugh kopec je môj a postavím si na ňom obchod s bicyklami všetky odtiene ružovéj Pinkiehappy
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
♥ Hatsune Miku ♥
♥ I live for anime ♥
♥ anime is my life ♥

#NIMU NIMU
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)