Hodnocení tématu:
  • 39 Hlas(ů) - 4.05 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Máš BAN !!
Máš ban za zmenu nicku.
Bow to the Princess!
Odpovědět
Máš ban protože teď už nikdo neuhádne mé jméno
kyseláče, umění, cigára
Odpovědět
Máš ban, pretože ja si ho pamätám Ajsmug
Bow to the Princess!
Odpovědět
Máš ban protože určitě ne Pinkiecrazy
kyseláče, umění, cigára
Odpovědět
Máš BAN protože to bylo Sacili. AHA! Rainbowlaugh Tedy...myslím... Rainbowlaugh
Odpovědět
Máš ban protože to fakt ne Rainbowlaugh
kyseláče, umění, cigára
Odpovědět
Máš BAN protože Saaaaaaacila? Saciiiiilo? Saaaaaa.... Rainbowlaugh
Odpovědět
Máš ban protože nic není správně a minulou přezdívku mám na skypu XD
Ale pššsšt
kyseláče, umění, cigára
Odpovědět
máš BAN protože jsem zjistil že mám hroznou paměť spike NOO
Odpovědět
Máš ban protože nejsi jediný
kyseláče, umění, cigára
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 25 host(ů)