27.02.2015, 20:41
Máš ban za zmenu nicku.
Bow to the Princess!
|
Máš BAN !!
|
|
27.02.2015, 20:52
Máš BAN protože to bylo Sacili. AHA!
Tedy...myslím...
27.02.2015, 20:54
Máš BAN protože Saaaaaaacila? Saciiiiilo? Saaaaaa....
27.02.2015, 20:58
(Tento příspěvek byl naposledy změněn: 27.02.2015, 21:00 uživatelem Koxi. Edited 1 time in total.)
Máš ban protože nic není správně a minulou přezdívku mám na skypu XD
Ale pššsšt
kyseláče, umění, cigára
27.02.2015, 21:06
máš BAN protože jsem zjistil že mám hroznou paměť
|