Příspěvků: 638
Registrován od: Sep 2014
máš BAN protože DEADPOOL!
Příspěvků: 194
Registrován od: Jan 2014
Hodnocení:
14
Máš ban protože jsi zabil mrtvé moře!
kyseláče, umění, cigára
Příspěvků: 211
Registrován od: Feb 2015
Hodnocení:
7
máš ban protože zabil zatim jen bazén
♕Pinkie L♥vers♕
♕Regio L♥vers♕
Příspěvků: 627
Registrován od: Sep 2014
Hodnocení:
40
Máš ban, lebo mi nejak praská v repráku.
Bow to the Princess!
Příspěvků: 211
Registrován od: Feb 2015
Hodnocení:
7
máš ban protože já práskám do postele ránu musim zas do práce
♕Pinkie L♥vers♕
♕Regio L♥vers♕
Příspěvků: 638
Registrován od: Sep 2014
Máš BAN protože pool je bazén a navíc to je jméno superhrdiny

takovej magor to je
Příspěvků: 211
Registrován od: Feb 2015
Hodnocení:
7
všichni jak tu ste máte ban protože DEADPOOL je skvělá hra a já du spát
♕Pinkie L♥vers♕
♕Regio L♥vers♕