Hodnocení tématu:
  • 39 Hlas(ů) - 4.05 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Máš BAN !!
Máš ban za dobrou náhodu Rainbowlaugh
kyseláče, umění, cigára
Odpovědět
máš BAN protože DEADPOOL!
Odpovědět
Máš ban protože jsi zabil mrtvé moře!
kyseláče, umění, cigára
Odpovědět
máš ban protože zabil zatim jen bazén
♕Pinkie L♥vers♕
Regio L♥vers
Odpovědět
Máš ban, lebo mi nejak praská v repráku.
Bow to the Princess!
Odpovědět
máš ban protože já práskám do postele ránu musim zas do práce
♕Pinkie L♥vers♕
Regio L♥vers
Odpovědět
Máš BAN protože pool je bazén a navíc to je jméno superhrdiny Rainbowlaugh takovej magor to je Rainbowlaugh
Odpovědět
Máš ban za urazenie Poola Rainbowlaugh
Bow to the Princess!
Odpovědět
Máš ban protože jsem se teď probrala k životu Rainbowlaugh
kyseláče, umění, cigára
Odpovědět
všichni jak tu ste máte ban protože DEADPOOL je skvělá hra a já du spát
♕Pinkie L♥vers♕
Regio L♥vers
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 23 host(ů)