Hodnocení tématu:
  • 4 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
S5 - Všeobecná diskuze
Když už víme datum, je už znamý také team, který se bude starat o titulky. Ptám se z toho důvodu, že bych mohl kdyžtak pomoct s korekturou, případně s časováním.
Odpovědět
Wow, neskutečně se na to těším. Jen se podívejte na první díl MLP a na trailer/poslední díl... Je to veliký rozdíl.
Tahle epizoda se bude asi počítat do mých oblíbených epizod (ovšem musíme čekat na ostatní epizody a 100. episodu s background ponies).
Dokonce si i na kalendáři (Buh ví, kdy se objeví první episoda, prostě jsem si určila první jarní den-někdy tak by to mělo asi vyjít. Kolem března.) odpočítávám dny. Proč ne, na kalendáři s vlastnoručně nakreslenými poníky. Twilightsmile
Opravdu neskutečně se těším... Trailer vypadá opravdu hodně zajímavě. Asi v 1. traileru se mi hodně líbí, jak Twi vykřikne: ,,It's a trap!!!!"
Pinkiehappy
Trollestia
Odpovědět
No jo ale já si ještě dlouho počkám na CZ dabing. a když už jsem u toho, jak to teda je? jestli se český team dabérů pustí do práce.
Jsem Totálně Zamilovaný Do Twilight Twilightsmile

ithil Napsal(a):broni zni hrozne roztomile a jakoby zmekcile. jako by ti Twi rikala "Studuj muj maly Bronicku"
                  To prostě žeru Twilightblush
Odpovědět
Já na CZ dabing asi moc čekat nebudu, radši mám origoš. Přijde mi kvalitnější... A je prostě originální... Pinkiehappy
Trollestia
Odpovědět
Titulky na 5. sérii bude dělat tým MLP Info.
Časování: Foxtrot a Elevea
Překlad: Foxtrot, Elevea, Iluzon, možná Discordian
Korektura: Krawik

Časování moc nechci rozdělovat mezi více než 2 lidi (možná kdyby ten člověk pracoval ve stejném programu (Aegisub) a byl zkušený, ale nevím...)
Překlad se dá snadno rozdělit mezi více lidí, takže tam se zkušená a schopná pomoc klidně přijme.
Korekturu dělá hlavně Krawik, ale něco jako sekundární korektura je taky možnost.

Chceme se snažit udržovat tým stabilní se stálými členy a ne, že každou chvíli někdo přijde a někdo odejde... To by mělo negativní vliv na kvalitu titulků.

Každou sobotu budou do půlnoci pravidelně k dispozici české titulky na portálu MLP Info.
Odpovědět
Třikrát sláva: Sláva, sláva, sláva. Pinkiehappy

Konečně skončí to úmorné čekání Pinkiehappy
http://www.bronyland.com/pony-personalit...Xw2NTYxMjE Pinkiehappy

Pravděpodobnost mého výskytu na pátečních srazech 50:50
Odpovědět
(05.03.2015, 21:20)Foxtrot Napsal(a): Každou sobotu budou do půlnoci pravidelně k dispozici české titulky na portálu MLP Info.

To je výborná správa! Rainbowlaugh
Molestia is watching you when you are on the toilet Trollestia
I'm big Sonic fan
Odpovědět
konečne idem si to prečítať a foxtrot má u mna bezvíznamné + Rainbowlaugh keď už ich má tolko .
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
♥ Hatsune Miku ♥
♥ I live for anime ♥
♥ anime is my life ♥

#NIMU NIMU
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Odpovědět
mrkejte co vylezlo na YouTube
Jsem Totálně Zamilovaný Do Twilight Twilightsmile

ithil Napsal(a):broni zni hrozne roztomile a jakoby zmekcile. jako by ti Twi rikala "Studuj muj maly Bronicku"
                  To prostě žeru Twilightblush
Odpovědět
Tak tohle už je poněkud větší SPOILER.
Věřím, že pár pestrobarevných poníků dokáže udělat svět alespoň trochu lepším. Pinkiesad2
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)