Hodnocení tématu:
  • 6 Hlas(ů) - 4.33 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Epizoda 1, 2: Cutie Markless
*sama xD

Každopádně, pokud se do toho dostanu Rainbowlaugh (a udělám si čas ve svém nabitém programu) tak se na to kouknu Twilightsmile
Odpovědět
Po shlédnutí je tohle to první, co mě napadlo Rainbowlaugh


Hádám, že v podobném duchu budou i další díly, ale ne, že by mi to nějak vadilo, jsem zvědavý, jak moc budou cílit na starší publikum, což zatím vypadá, že hodně. Už prvnímu dílu se povedlo vyvolat politickou diskuzi Rainbowlaugh

(05.04.2015, 19:11)Iluzon Napsal(a): Další otázka, která mi však vyvstává na mysli je, kdo je Twilin hrad? Kdo určuje, kde jsou potřeba? Je hrad, vzešlý že Stromu Harmonie sám inteligentní? Je za tím nějaká vyšší moc? To se snad dozvíme.
Těším se, kam všude naše velvyslankyně přátelství hrad v této sérii pošle.

Mě to docela připomíná ten strom z Avatara (toho modrého) Pinkiesmile
Odpovědět
(05.04.2015, 22:45)Mikado.H Napsal(a): No, prostě když řeknou, že určitý kouzla nejdou (ty s odstraněním CT, protože to je silný opravdu hodně, ale nedává to tak nějak smysl) a pořád melou, že nejsilnější pony je alicorn - což teda beru jako fakt - tak to prostě vypadá blbě a ten "padouch" tedy neměl být poník, což už by pak dávalo smysl (třeba Discord je určitě silnější než alicorn atd. atd.)

Uznávám, že je to proti celkové logice světa, jenže... když si vezmeš jako příklad naši realitu, tak i naše fyzikální zákony platí ve většině případů jen statisticky - tu a tam prostě nastane výjimka. Ani náš vlastní vesmír není zcela konzistentní - jak by to měl udělat chudák autor vymyšleného příběhu?

Osobně to beru takhle: alicorn je statisticky a papírově nejmocnější. Až na případy, kdy není. Objeví se náhodná vzácná mutace, "obyčejný" jednorožec, který má jen jeden podivný talent - brát jiným cutie marky. Statistická výjimka, málo pravděpodobná, jenže Equestrie je veliká, a náhodné jevy s malou pravděpodobností se na velkém území dějí docela běžně (samozřejmě, že pokaždé jiný).

Lze říci, že chudák Twily teď dostává z první ruky to, co si užívá Celestia už tisíc(e) let: teoreticky by měla přímo zasahovat jen v případech výjimečných malérů, ale v praxi to znamená, že něco někde hasí v jednom kuse.
...And the camera's got you frozen in time / Like a saved state in a game file / It's a heartbeat on a hard drive...
Odpovědět
Sakra práce dnes jsem pozdě.
Sledoval jsem celej nahype-ovanej livestream a hodnotím 11/10. I want more.

Nebudu předse psát celej román ne?
Odpovědět
Scénaristé museli mít při psaní na stole otevřenou 1984 a poslouchat u práce tohle



Jestli tohle znamená to "temnější" a "zaměřené na starší publikum", tak to beru všemi deseti a přidávám i prsty na nohách.
Rozhodně lepší než bezbřehý fanpandering Pinkiesmile

PS: Sláva Ministru Mentorovi!
You didn't choose the thug life. And the thug life didn't choose you either.

It's no problem for me, but it's a problem for you.
Odpovědět
Mimochodem, někdo kdo zjistil že vlastně tam přes polovinu ponys nebylo equal? Unicorni mohli používat magii a pegasové líttat + earth ponies neměli nic. A Mane6 asi byla nějaká superlow, protože při písničce ty pegasi lítali docela fast, na to že RD pomalu nelítala Rainbowlaugh
*searching* Found no results for „my personal talent" (yet)

Welp, they got it.. now i have nothing to write in here... Let's think about it and change it later.
And since.. Sunset probably won't be in season 5...
Sunset in season 6 pleease :3
Odpovědět
Tak Dash má za talent rychlé lítání, když ji talent zmizel, tak se nedivím, že lítala pomalu. Ale nevím proč pak mane 6 za svými CM klusala. Proč neběžela? Když ostatní běželi pro svá CM? Dat question.
Trollestia
Odpovědět
Protože v tomhle případě byl řetěz tak silný, jako jeho nejslabší článek. Nemohly chuděry ani utíkat, aby náhodou některá z nich nebyla lepší.
Cynik, pokrytec, ignorant, flegmatik, egoista. To jsou mé klady. Mám však i zápory.

Když vás uprostřed noci vzbudí syčící kozí lebka co seskočila z nočního stolku a utekla na pavoučích nohou, bude se vám spát mnohem lépe když zjistíte, kam to sakra zalezla.

Se stim smiřte
Odpovědět
Ok, chápu. Je to výjimečný zmutovaný poník Rainbowlaugh

Jinak doufám, že bude mocnější než Celestie i Luna a Equestrii bude muset zachránit Discord. (ještě by mohl Spike, ale ten bude na hoofballu)
"Songs are like hugs that mouths give to ears."
"Karaoke isn't about sounding good. It's about sounding terrible together."

                       -Mabel Pines

For cuteness overload go this way.
Odpovědět
Za sebe se mi musím říct, že epizoda se mi celkově líbila, nebudu tady hodnotit, jestli byla lepší, horší, nebo srovnatelná s ostatními úvodními dvojdíly - dobře zafungovala jako vysvětlující úvod ke zbytku sezóny.

Pinkie konečně už není tak otravná jako předtím, a že ji pasovali do role odpadkového koše... chudák malá Rainbowlaugh
Taky jsme se zase jednou dočkaly něčeho my, dámská část publika: Party Favor a Double Diamond byly po dlouhé době zajímavé mužské postavy s velkou rolí v příběhu, žádní přicmrndávači, natvrdlíci nebo podpantofláci. Předpokládám, že na Favora teď čeká velká hromada shippingu Rainbowlaugh Ale líbily se mi i klisny ze závěrečné sekvence, Sugar Belle a ta... rozcuchaná pegasí slečna Pinkiesmile Že Mane 6 teď šíří přátelství po Equestrii, dostává pomoc od těch, kterým prve pomohla, považuju za dobré poselství. Doufám, že tyhle postavy se ještě v příběhu objeví, i když to asi není až tak jisté, jako u Starlight; její útěk, to skoro určitě znamená, že se někam schová a bude čekat...

Mám ale i dvě menší výhrady.
Opravdu je Fluttershy tak naivní? Nechala by se zfanatizovat, kdyby s sebou neměla ostatní, kteří ji soustavně vraceli zpátky na zem?
A OPRAVDU se dá ta stěna ukrývající cutie marky rozbít jenom tím, že se proti ní hodí klacek? Já sice chápu, že nejdůležitějším bodem její obrany byla skutečnost, že potenciální útočníci mají vymyté mozky, ale čekala bych o něco sofistikovanější systém.
Making the world softer, one plushie at the time.

DeviantArt
Twitter
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)