11.01.2015, 19:21
|
Octavia fanklub
|
|
12.01.2015, 15:01
(Tento příspěvek byl naposledy změněn: 12.01.2015, 15:07 uživatelem Mr.Tony 22. Edited 1 time in total.)
22.02.2015, 14:36
![]() ![]() ![]()
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
♥ Hatsune Miku ♥ ♥ I live for anime ♥ ♥ anime is my life ♥ #NIMU NIMU ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
28.02.2015, 17:15
(Tento příspěvek byl naposledy změněn: 28.02.2015, 17:17 uživatelem ♕Decoy♕. Edited 5 times in total.)
Proklikal sem se sem skrze všechny spoilery a našel sem jen jednu verzi dělanou v 3D avšak našel sem originální video jestli už tu je a jen sem ho přehlédl klidně to smažte
♕Pinkie L♥vers♕
♕Regio L♥vers♕
15.05.2015, 02:41
Tak jo zkuste si představit že jste třeba Vinyl Scratch, sedíte si takhle před kavárnou a tohle sedí naproti vás. Co by jste udělali jako první?
25.05.2015, 22:17
naozaj ako zbran...no odteraz sa na tento fanclub uz viacej nepozrem!
"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack
Moje literární tvorba Love and Tolerate
25.05.2015, 22:21
Nah... je to jen elektrické cello
Realita je iluzí a iluze je pouze realitou
Welcome to The End Tvorba Nové album na cestě!!! Yolo: You Obviously Love Octavia And don't forget to Djent!
25.05.2015, 22:48
(Tento příspěvek byl naposledy změněn: 25.05.2015, 23:37 uživatelem Mácaman. Edited 6 times in total.)
to my vime, ale ten design
![]() ![]() ![]() ![]() and now go back in time...
"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack
Moje literární tvorba Love and Tolerate
26.05.2015, 00:35
(Tento příspěvek byl naposledy změněn: 26.05.2015, 01:28 uživatelem Discordian. Edited 1 time in total.)
![]() pro doktorpetr: v diskuzi pod ní lidi omýlali cosi o ebayi a 500 dolarech, tak abys věděl
|
Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)



![[Obrázek: octavia_bookend_by_earthenpony-d8ddwh4.png]](https://fc00.deviantart.net/fs70/i/2015/010/4/a/octavia_bookend_by_earthenpony-d8ddwh4.png)

![[Obrázek: octavia_by_sceathlet-d8ge3ug.jpg]](https://th04.deviantart.net/fs71/PRE/i/2015/033/6/4/octavia_by_sceathlet-d8ge3ug.jpg)
![[Obrázek: octavia___aceo_by_dracontiar-d8fem85.jpg]](https://fc07.deviantart.net/fs71/f/2015/025/1/0/octavia___aceo_by_dracontiar-d8fem85.jpg)
![[Obrázek: just_another_octavia_by_ap0st0l-d8gf0o6.jpg]](https://th06.deviantart.net/fs70/PRE/i/2015/033/4/8/just_another_octavia_by_ap0st0l-d8gf0o6.jpg)
Hmm, vyzerá to skôr ako zbraň...
![[Obrázek: large.png]](https://derpicdn.net/img/2012/1/17/727/large.png)
![[Obrázek: large.png]](https://derpicdn.net/img/2012/1/23/1830/large.png)
![[Obrázek: large.png]](https://derpicdn.net/img/2012/2/15/3090/large.png)
![[Obrázek: large.png]](https://derpicdn.net/img/2012/6/17/4881/large.png)
![[Obrázek: large.jpg]](https://derpicdn.net/img/2015/5/25/903516/large.jpg)