Hodnocení tématu:
  • 13 Hlas(ů) - 3.92 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bitva o kopec
vymyslel sem pristroj, ktery ze me udelal dolaroveho multimiliardare, potom sem koupil vetsinovy podil v Hasbru. Jako prvni sem ti dal padaka, ale tentokrat si musel odejit bez byciklu, ktery je majetkem Hasbro. Dale sem investoval par miliard do S6 a S7, dvou celoveceraku MLP a noveho filmu EqG. Pripravuji se i dospele serialy - Kriminalka Ponyville a telenovela Vrela Srdce, a mam v planu i serii Equestria Nights, ktera se bude vysilat po 22 hodine - no, kdo by ted chtel utocit na takovy kopec? Pinkiehappy
"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack

Moje literární tvorba 

Love and Tolerate
Odpovědět
nikto ale omylom som ta vihodil z balkona keď si bol pozerať na nádherné okolie Rainbowlaugh
a celé je to moje Rainbowwild
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
♥ Hatsune Miku ♥
♥ I live for anime ♥
♥ anime is my life ♥

#NIMU NIMU
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Odpovědět
Nein,kopec je můj,protože Zeman,ehm ehm, někde našel becherovku a z dobré nálady mi ( jaká náhoda,že Rainbowderp )mi celý kopec koupil a dal
Odpovědět
Ako vojnový hrdina s 38 dinastie pred Celstiou(samozrejme aj Lunou).
Ktorý prišiel časom a stal sa králom mesta a hradu Consilvánia, neskôr aj hradu bývalej královnej Ekavy,
znovu prichádza a chodiac za ním nekonečná armáda vojakov. Všetci nepriatelia sa ho boja a tak mu dajú kopec bez boja. On tam postaví znovu mesto a hrad Consilvánia a je rozhodnutý znovu nestratiť svoju vlasť.
Nový kus nábytku keramický Tree of Harmony, Zlatá Harfa(pony) a Discord Lampa! Flutterryay
Prezývky na počkanie (by me)
AleXan sa pustit nechce,
nepujde to jen tak lehce... Rainbowlaugh
Mácaman

The decisions you make and the actions that follow are reflection of who you are.
Song of The Sea
Chcete meniaci avatar ako ja? Napíšte mi PM!
Odpovědět
Škoda že ho sklamem ale prišiel exekútor a hrad aj s armádou mu zhabal a prepadol miestnej banke čiže mne dneska su dane visoké sorry
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
♥ Hatsune Miku ♥
♥ I live for anime ♥
♥ anime is my life ♥

#NIMU NIMU
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Odpovědět
Ako vojnový hrdina s 38 dinastie pred Celstiou(samozrejme aj Lunou).
Ktorý prišiel časom a stal sa králom mesta a hradu Consilvánia, neskôr aj hradu bývalej královnej Ekavy,
odpáli troma raketami zem-zem banku a kopec je stále jeho.
Nový kus nábytku keramický Tree of Harmony, Zlatá Harfa(pony) a Discord Lampa! Flutterryay
Prezývky na počkanie (by me)
AleXan sa pustit nechce,
nepujde to jen tak lehce... Rainbowlaugh
Mácaman

The decisions you make and the actions that follow are reflection of who you are.
Song of The Sea
Chcete meniaci avatar ako ja? Napíšte mi PM!
Odpovědět
Ako velvislanec rožovéj královny Pinkie Diany Pie štvrtéj pod ochranným krídlom najvetšiej ríše ktorá bola kedy vitvorená si kopec nárokujem a ty haaaaaaaha TY s tým nič nespravíš...
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
♥ Hatsune Miku ♥
♥ I live for anime ♥
♥ anime is my life ♥

#NIMU NIMU
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Odpovědět
Ako vojnový hrdina s 38 dynastie pred Celstiou(samozrejme aj Lunou).
Ktorý prišiel časom a stal sa kráľom mesta a hradu Consilvánia, neskôr aj hradu bývalej kráľovnej Ekavy,
vediem vojsko proti najvätšej rýši ktorú si podmaním so svojou nekonečnou armádou. Diplomata dám zasasinovať.
Nový kus nábytku keramický Tree of Harmony, Zlatá Harfa(pony) a Discord Lampa! Flutterryay
Prezývky na počkanie (by me)
AleXan sa pustit nechce,
nepujde to jen tak lehce... Rainbowlaugh
Mácaman

The decisions you make and the actions that follow are reflection of who you are.
Song of The Sea
Chcete meniaci avatar ako ja? Napíšte mi PM!
Odpovědět
Hahaha márna snaha tvojej biednej arnády párty canon a Pinkie Diana Pie najmocnejší Focus mág v histórii si už dávno podmanila mysle tvojich mužou a obrátila ich proti tebe
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
♥ Hatsune Miku ♥
♥ I live for anime ♥
♥ anime is my life ♥

#NIMU NIMU
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Odpovědět
Ako vojnový hrdina s 38 dynastie pred Celstiou(samozrejme aj Lunou).
Ktorý prišiel časom a stal sa kráľom mesta a hradu Consilvánia, neskôr aj hradu bývalej kráľovnej Ekavy,
použije očnú bulvu a vyženie všetkých mŕtvych do boja. Pinkie padne do zajatia a armáda sa vráti k svojmu veliteľovi.
Nový kus nábytku keramický Tree of Harmony, Zlatá Harfa(pony) a Discord Lampa! Flutterryay
Prezývky na počkanie (by me)
AleXan sa pustit nechce,
nepujde to jen tak lehce... Rainbowlaugh
Mácaman

The decisions you make and the actions that follow are reflection of who you are.
Song of The Sea
Chcete meniaci avatar ako ja? Napíšte mi PM!
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)