04.07.2015, 01:11
"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack
Moje literární tvorba
Love and Tolerate
Moje literární tvorba
Love and Tolerate
|
(Princess) Twilight Sparkle fan club
|
|
04.07.2015, 01:11
"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack
Moje literární tvorba Love and Tolerate
04.07.2015, 23:25
Niekedy to dobre padne, odísť od všetkého a v pohode si zoradiť myšlienky...
Bow to the Princess!
09.07.2015, 22:54
I am IN pancake
10.07.2015, 02:40
(Tento příspěvek byl naposledy změněn: 10.07.2015, 02:44 uživatelem blesk1j_CZ. Edited 1 time in total.)
Doufám že jí nikdo nesní, vypadá tak roztomile že se moje srdce rozplynulo láskou. Doufám že se oní někdo postará... Počkat! Já si jí. vemu a postarám se o ní a vy si nechte ty palačinky
Já jí tam nenechám až se něco stane.EDIT: Asi bude potřebovat vykoupat
Jsem Totálně Zamilovaný Do Twilight
![]() ithil Napsal(a):broni zni hrozne roztomile a jakoby zmekcile. jako by ti Twi rikala "Studuj muj maly Bronicku"To prostě žeru
11.07.2015, 17:16
11.07.2015, 21:46
Jééééé ten první je tak Nááádheeernýýý, ona mě vždycky okouzlí.
Jsem Totálně Zamilovaný Do Twilight
![]() ithil Napsal(a):broni zni hrozne roztomile a jakoby zmekcile. jako by ti Twi rikala "Studuj muj maly Bronicku"To prostě žeru
13.07.2015, 07:50
Reading under the moonlight
![]() http://vocalmaker.deviantart.com/art/Rea...-545157870 Express party delivery ![]() http://scootiebloom.deviantart.com/art/E...-545919727 Twilight portrait ![]() http://shira-hedgie.deviantart.com/art/T...-544523424
15.07.2015, 00:18
Sice vim že to tady bylo ale. Jak si Zponifikuju Google? aby tam bylo tohle?
Jsem Totálně Zamilovaný Do Twilight
![]() ithil Napsal(a):broni zni hrozne roztomile a jakoby zmekcile. jako by ti Twi rikala "Studuj muj maly Bronicku"To prostě žeru
25.07.2015, 17:45
25.07.2015, 18:12
(Tento příspěvek byl naposledy změněn: 25.07.2015, 18:14 uživatelem blesk1j_CZ. Edited 1 time in total.)
No nééé, ta je sexi
Opravdu nádhera.Hned jsem si jí stáhl Jsem Totálně Zamilovaný Do Twilight
![]() ithil Napsal(a):broni zni hrozne roztomile a jakoby zmekcile. jako by ti Twi rikala "Studuj muj maly Bronicku"To prostě žeru
|