Hodnocení tématu:
  • 39 Hlas(ů) - 4.05 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Máš BAN !!
Máš BAN, lebo mám extrémne pomalý počítač
Odpovědět
Maš ban lebo kopiruješ moj notebook !!!!!
Do you have that Hype for Fallout 4


[Footnote]
Level Up!
New Perk:
Medik
Odpovědět
Máš BAN, lebo ty kopíruješ môj PC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Rainbowlaugh
Odpovědět
Máte obaja ban, lebo si kopírujete PC navzájom...
The best thing about business is minding your own... Coolphoto
Odpovědět
Máš BAN, lebo máš pravdu Rainbowlaugh
Odpovědět
Máš ban, lebo obaja máme v avatari Fluttershy Rainbowlaugh
The best thing about business is minding your own... Coolphoto
Odpovědět
Máš ban, lebo tá tvoja sa aj hýbe.
Bow to the Princess!
Odpovědět
Máš ban, lebo máš v avatare Twilight, ktorá si protirečí s "Pinkie Lovers" v tvojom podpise Derpyderp1
The best thing about business is minding your own... Coolphoto
Odpovědět
(né, však aj sama Twilight patrí medzi Pinkie lovers Raritywink ...a ten fialový citát je koniec-koncov jej)

Máš ban, lebo som ti to musel vysvetliť.
Bow to the Princess!
Odpovědět
Máš ban, lebo mám zapaľovanie ako tatrovka v zime Rainbowlaugh
The best thing about business is minding your own... Coolphoto
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 18 host(ů)