24.11.2015, 21:44
(a to myslíš, že bolí priamo tá voda na hlavu alebo bude bolieť mňa hlava, keď si to so mnou dotyčný potom vybaví?
Či oba prípady?
)
Tak vziať starkého flintu a zabarikádovať sa. Aj to je riešenie. No je jasné, že o niečom takomto by som nerozhodoval sám a najskôr by sme sa viacerí rozhodli odísť niekam preč do bezpečia.
Čo keby poviem, že si vôbec nepamätám, kedy som stihol do seba hodiť tú Margot tyčinku?
Či oba prípady?
)Tak vziať starkého flintu a zabarikádovať sa. Aj to je riešenie. No je jasné, že o niečom takomto by som nerozhodoval sám a najskôr by sme sa viacerí rozhodli odísť niekam preč do bezpečia.
Čo keby poviem, že si vôbec nepamätám, kedy som stihol do seba hodiť tú Margot tyčinku?
Bow to the Princess!


