14.12.2015, 14:20
No, tak tým pádom som vo fandome skončil a išiel by som slúžiť vlasti...
Čo keby sme ale aj napriek službe u armády ostali bronies? (ako BlackGryph0n)
Čo keby sme ale aj napriek službe u armády ostali bronies? (ako BlackGryph0n)
The best thing about business is minding your own...


A tak je to aj s ďalšími vecami.

Je to však zastaralé náboženstvo, niečo ako egyptskí bohovia, ktorých aj tak pozabíjal tím SG-1 