13.01.2016, 20:36
Máš ban, lebo ťa to normálne chytilo.
Bow to the Princess!
|
Máš BAN !!
|
|
13.01.2016, 21:05
Máš ban lebo vidím Wisteriu .
Odoslane pomocou morzeovky a prijate pomoc sonaru
don't be a retard.be a king ? think not Why be a king when you can be a god ♕Pinkie L♥vers♕ CowponyAJ
13.01.2016, 21:09
Máš BAN, lebo sa tu začína rozmáhať G3
13.01.2016, 22:40
Máš BAN, lebo si už GeTRIfikovaný
13.01.2016, 23:19
Máš BAN, lebo príjemné pozeranie ti prajem
A počkaj, keď príde kráľ offtopicu a zistí čo sa tu deje
14.01.2016, 00:07
Máš ban, lebo on sa bude v prvom rade čudovať, prečo to žije len v jednej hre a ostatné vymreli
Bow to the Princess!
14.01.2016, 13:43
Máte BAN za rozšiřování ďábelského výtvoru, vládou znamý jako projekt G-03
♥grey as the moon and soul of its owner blue as the coat and eyes of a loner♥ ♥Why would a rose grow where nopony can see Like a rose without thorns is how i feel♥ ♥With smile like ripest apple you have ever seen And eyes like meadow of emerald sheen truly lost i have only been in those eyes so serene♥ How are we to explain that We are not lonely to somepony who craves company?
Poems of Moon
14.01.2016, 14:01
Máš ban, lebo som dostal chuť na tortu (nevieš prečo?
)
Bow to the Princess!
|