Hodnocení tématu:
  • 39 Hlas(ů) - 4.05 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Máš BAN !!
Máš ban, lebo ťa to normálne chytilo.
Bow to the Princess!
Odpovědět
Máš ban lebo vidím Wisteriu .
Odoslane pomocou morzeovky a  prijate pomoc sonaru
don't be a retard.be a king ? think not Why be a king when you can be a god
♕Pinkie L♥vers♕
Ajsmug  CowponyAJ 
Odpovědět
Máš BAN, lebo sa tu začína rozmáhať G3 Twilightsmile
Odpovědět
Máš ban, lebo je to Pinkiecrazy
Bow to the Princess!
Odpovědět
Máš BAN, lebo si už GeTRIfikovaný Rainbowlaugh
Odpovědět
Máš ban, lebo si to zajtra pozriem Rainbowlaugh
Bow to the Princess!
Odpovědět
Máš BAN, lebo príjemné pozeranie ti prajem Pinkiesmile A počkaj, keď príde kráľ offtopicu a zistí čo sa tu deje Rainbowlaugh
Odpovědět
Máš ban, lebo on sa bude v prvom rade čudovať, prečo to žije len v jednej hre a ostatné vymreli Rainbowlaugh
Bow to the Princess!
Odpovědět
Máte BAN za rozšiřování ďábelského výtvoru, vládou znamý jako projekt G-03 Pinkiecrazy

♥grey as the moon and soul of its owner
blue as the coat and eyes of a loner♥

♥Why would a rose grow where nopony can see
Like a rose without thorns is how i feel♥

♥With smile like ripest apple you have ever seen
And eyes like meadow of emerald sheen
truly lost i have only been
in those eyes so serene♥


How are we to explain that We are not lonely to somepony who craves company?
Poems of Moon
Odpovědět
Máš ban, lebo som dostal chuť na tortu (nevieš prečo? Rainbowlaugh )
Bow to the Princess!
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 33 host(ů)