Hodnocení tématu:
  • 7 Hlas(ů) - 3.57 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co kdyby...?
Na to sa budem s radosťou prizerať a takisto prijímam trest, ktorý vytýčia aj mne.

Čo keby uvidíte niekoho ako kradne?
Bow to the Princess!
Odpovědět
Okamžite si nájdem niečo, čím ho ovalím Rainbowlaugh

Čo keby hneď na to zavolám aj policajtov, aby si poňho prišli?
The best thing about business is minding your own... Coolphoto
Odpovědět
Dobre urobíš, ale aby ťa potom sviniar neobvinil z ublíženia na zdraví Rainbowlaugh

Čo keby še zbešnim?
Bow to the Princess!
Odpovědět
Ta budzeš zbešnety jak toten byk Rainbowlaugh
čo keby si vičarujem muffin
Odoslane pomocou morzeovky a  prijate pomoc sonaru
don't be a retard.be a king ? think not Why be a king when you can be a god
♕Pinkie L♥vers♕
Ajsmug  CowponyAJ 
Odpovědět
Derpy ti ho zje.

Čo keby skúsim zaplatiť za niečo falošnou bankovkou?
Bow to the Princess!
Odpovědět
Zavolajú na teba horeuvedených policajtov.

Čo keby zistia, že tá bankovka nebola falošná? (už vymýšľam totálne koniny dneska Rainbowlaugh)
The best thing about business is minding your own... Coolphoto
Odpovědět
Tak sa mi hádam ospravedlnia... Rainbowhuh

Čo keby si začnem kupovať česacích poníkov?
Bow to the Princess!
Odpovědět
Zvýšiš si svoje česacie skilz až na takú úroveň, že si zajtra ráno na hlave urobíš číro in rainbows darling a potom s ním pôjdeš do práce Rainbowlaugh

Čo keby temnota ovládne tento svet? Pinkiecrazy
Odpovědět
Buď by to mala na svedomí Nightmare Moon alebo Tirek a jeho Rainbow of Darkness...

Čo keby to bol ten druhý menovaný prípad?
The best thing about business is minding your own... Coolphoto
Odpovědět
Ak pre tento svet, tak by sme to mohli považovať za trest pre nás a samotné princezné rozhodli, že tu na Zemi si môže Tirek vystrájať.

Čo keby sa nejak strápnite na stretku?
Bow to the Princess!
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)