Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
S5 cz dabing
Ale budeto jaksy trošku horší verze. A ja nevim potom za 2-4h bude 30fps verze 60fps verze možná další den.

Není zač.

Jinak na mém yt kanále (FlutterPony CZ), jsem uploadnul 60fps songu z 3. filmu eqg.

Super právě jsem vyděl raklamu na konec s5 na prima cool. Super a s překvapením objevilo se tam logo Explore the equestria. No to je teda super. A to ani neodvysílaly 5. sérii.
Všechny mnou stažené mlp epizody:
https://1drv.ms/u/s!Aql6aYM65g7kgbcr25Z6...w?e=NKYC4b
Odpovědět
Prima cool jsi si jistý? Tam tyhle seriály nedávají.
Odpovědět
A nepovedali, kedy?
LINKIN PARK + MY LITTLE PONY = The two things I live for Heart
" 'Cause I'm only a crack in this castle of glass "
Odpovědět
Summer_Almond: reklama a na prima cool dávaly i jiné reklamy na mlp. To není první rekllama u nich.
Annablell: ne neříkaly kdy. Zaprví to byla reklama na produkt a za druhý to bylo na prima cool. Kde to jeste vubec ani nedávaj.

Odesláno z mého Allwinner-Tablet pomocí Tapatalk
Všechny mnou stažené mlp epizody:
https://1drv.ms/u/s!Aql6aYM65g7kgbcr25Z6...w?e=NKYC4b
Odpovědět
No já si myslím, protože teď běží teorie velkého třesku, taky super seroš! Rainbowlaugh
Odpovědět
No ak to bola len reklama na produkt, z tých si ja osobne nič nerobím, tie dávajú i na sk kanáloch a seriál nikde. Applejackunsure
LINKIN PARK + MY LITTLE PONY = The two things I live for Heart
" 'Cause I'm only a crack in this castle of glass "
Odpovědět
Když tady vidím jak to pořád oddalují, tak si říkám jestli nevyjde dřív S6.
Odpovědět
No neviem ja som cital ze ma vyst uz tento mesiac ale co je na tom pravdy fakt neviem

Odoslané z D2203 pomocou Tapatalku
Odpovědět
Tak nevím jestli mám věřit Barrandovu a nebo žít v naději, že to bude dávat Prima.
Odpovědět
Len teraz neviem ci sme si porozumeli. Ja som myslel ze tento mesiac konkretne 26. By mala vyst S6 len neviem ci je to pravda
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)