18.10.2012, 18:28
no myslel jsem to co si nakreslil
vypadá to dobře možná že by to chtělo o trošku tlusčí nohy
a je tam jedna zásadní chyba a to je že by to chtělo kreslit vetší nebo větší rozlišení
nwm jak je to velký na papíře bo jestli to má jen malý rozlišení
vypadá to dobře možná že by to chtělo o trošku tlusčí nohy
a je tam jedna zásadní chyba a to je že by to chtělo kreslit vetší nebo větší rozlišení

nwm jak je to velký na papíře bo jestli to má jen malý rozlišení
Breakbeat, dnb, tekno, uk garage, 2step, trance, orchestral, speedcore ! 
Dune - Can't Stop Raving
DA

Dune - Can't Stop Raving

DA


nebo jak se to píše
WERE GOING TOO BE GRINDED UP INTO RAINBOWS !!!
nevěděla sem že se to někomu bude líbit
a já to vlastně dělala v malování z windose 7
