Hodnocení tématu:
  • 20 Hlas(ů) - 3.85 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Už jsi někdy ...?
Našťastie nie, ja som taký ľavý, že radšej to ani neskúšam Rainbowlaugh (ale Pinkie by ma hneď naučila Pinkiehappy )

Už ste sa niekedy s niekým naťahovali o nejakú vec?
"It does not matter where you go and what you study, what matters most is what you share with yourself and the world." Princess Twilight Sparkle
"I wanted to remind you that through hard times, one of the greatest gifts you can give is letting your light shine for others." Princess Celestia
"Nech se bráti proudem mysli, tam kde řeka snů do reality se vlévá a nech své oči utrápené, plně otevřené a hleď na krásu té hvězdy šesticípé" Drake Damage
"No you can't give up your laughter 'cause you're scared of a little pain." Autumn Blaze
Odpovědět
NO
Už sťe niekedy chceli isť do narnie cez vašu alebo tvoju skrinu
Odoslane pomocou morzeovky a  prijate pomoc sonaru
don't be a retard.be a king ? think not Why be a king when you can be a god
♕Pinkie L♥vers♕
Ajsmug  CowponyAJ 
Odpovědět
Áno, ale chcel som ísť samozrejme do Equestrie a ešte, keby sa tak dalo stále pendlovať medzi oboma svetmi Twilightblush

Už ste niekedy niekomu v miestnosti náročky vypli svetlo?
"It does not matter where you go and what you study, what matters most is what you share with yourself and the world." Princess Twilight Sparkle
"I wanted to remind you that through hard times, one of the greatest gifts you can give is letting your light shine for others." Princess Celestia
"Nech se bráti proudem mysli, tam kde řeka snů do reality se vlévá a nech své oči utrápené, plně otevřené a hleď na krásu té hvězdy šesticípé" Drake Damage
"No you can't give up your laughter 'cause you're scared of a little pain." Autumn Blaze
Odpovědět
asi hej, ale uz si nepametam Pinkiesmile (alespon uz vim co znamena "narocky") Rainbowlaugh

uz jsi nekdy roztrhal nejaky uredni dokument?
"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack

Moje literární tvorba 

Love and Tolerate
Odpovědět
Iba po platnosti Rainbowlaugh Samozrejme to už s veľkou radosťou, ale veľakrát som mal chuť to spraviť aj, keď ešte platil a som rád, že napokon sa tak nikdy nestalo Rainbowlaugh Aj vďaka MLP som sa už ukľudnil Pinkiesmile

Už ste niekedy objímali strom?
"It does not matter where you go and what you study, what matters most is what you share with yourself and the world." Princess Twilight Sparkle
"I wanted to remind you that through hard times, one of the greatest gifts you can give is letting your light shine for others." Princess Celestia
"Nech se bráti proudem mysli, tam kde řeka snů do reality se vlévá a nech své oči utrápené, plně otevřené a hleď na krásu té hvězdy šesticípé" Drake Damage
"No you can't give up your laughter 'cause you're scared of a little pain." Autumn Blaze
Odpovědět
Jasnačka  Pinkiehappy  Dříve jsem to provozovala dost často, především u starších buků, protože jsou nádherné  Pinkiesad2


Už jste někdy ochutnali čokoládu s 90% obsahem kakaa?  Fluttershbad
- Nevytvářej si domněnky - Nezraňuj slovem - Buď sám sebou - Uč se milovat život i sebe sama -
Reklamááá!  
Moje písmotvorba zdeEresielin svět 
A malůvkotvorba tu: Eresielina čmrkárna
Odpovědět
Žiaľ áno a už nechcem viac, to proste nie je moja šálka kávy Pinkiesmile Ako menší som mal najradšej rôzne ovocné čokolády, no dneska buď klasickú mliečnu alebo bielu.

Už ste niekedy niekam šli a boli tam len na mobile?
"It does not matter where you go and what you study, what matters most is what you share with yourself and the world." Princess Twilight Sparkle
"I wanted to remind you that through hard times, one of the greatest gifts you can give is letting your light shine for others." Princess Celestia
"Nech se bráti proudem mysli, tam kde řeka snů do reality se vlévá a nech své oči utrápené, plně otevřené a hleď na krásu té hvězdy šesticípé" Drake Damage
"No you can't give up your laughter 'cause you're scared of a little pain." Autumn Blaze
Odpovědět
Jestli myslíš že každý den (skoro) chodím k divadlu na dvě hodiny na wifinu protože namam PC ani internet tak tedy ano

Už jste někdy schytali při painbolu ranu do hlavi? Přimo do vlasu a ten humus měli ve vlasech. (Docela to bolelo) Tam kde vas helma nechrání.
Jsem Totálně Zamilovaný Do Twilight Twilightsmile

ithil Napsal(a):broni zni hrozne roztomile a jakoby zmekcile. jako by ti Twi rikala "Studuj muj maly Bronicku"
                  To prostě žeru Twilightblush
Odpovědět
Nie, takéto nehrávam, hoci veľakrát ma nahovárali na airsoft. Proste ja zbrane radšej len na Playstation Twilightblush

Už ste niekedy boli na výstave obrazov?
"It does not matter where you go and what you study, what matters most is what you share with yourself and the world." Princess Twilight Sparkle
"I wanted to remind you that through hard times, one of the greatest gifts you can give is letting your light shine for others." Princess Celestia
"Nech se bráti proudem mysli, tam kde řeka snů do reality se vlévá a nech své oči utrápené, plně otevřené a hleď na krásu té hvězdy šesticípé" Drake Damage
"No you can't give up your laughter 'cause you're scared of a little pain." Autumn Blaze
Odpovědět
Ano, nejlepší šlofík, který jsem kdy měla Rainbowlaugh

Už jste někdy hladili divokou srnku? Twilightsmile

♥grey as the moon and soul of its owner
blue as the coat and eyes of a loner♥

♥Why would a rose grow where nopony can see
Like a rose without thorns is how i feel♥

♥With smile like ripest apple you have ever seen
And eyes like meadow of emerald sheen
truly lost i have only been
in those eyes so serene♥


How are we to explain that We are not lonely to somepony who craves company?
Poems of Moon
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)