21.06.2016, 16:12
(Tento příspěvek byl naposledy změněn: 21.06.2016, 16:13 uživatelem Moony. Edited 1 time in total.)
Máš BAN, protože whaat?
if it doesn't burn a little, then what's the point of playing with fire?
|
Máš BAN !!
|
|
21.06.2016, 16:12
(Tento příspěvek byl naposledy změněn: 21.06.2016, 16:13 uživatelem Moony. Edited 1 time in total.)
Máš BAN, protože whaat?
if it doesn't burn a little, then what's the point of playing with fire?
21.06.2016, 16:16
Máš BAN a neřeš
až to pochopíš tak se ozvi D
☭RIP Srp a kladivo 2016-2016☭
(nejlepší Teamspeak co existuje. IP: chochrun.eu... a taky mám rád kočky)
21.06.2016, 16:17
(Tento příspěvek byl naposledy změněn: 21.06.2016, 16:23 uživatelem Moony. Edited 1 time in total.)
Máš BAN, protože nechcem chápat
if it doesn't burn a little, then what's the point of playing with fire?
21.06.2016, 17:56
(21.06.2016, 11:21)DrakeDamage Napsal(a): Máš BAN, protože by mě zajímalo, jak Bubbles chutná (21.06.2016, 16:04)J42 Napsal(a): Máte BAN za surovost. Všichni! Vsadím se že by se dala ochutnat i jinak....:3Máte ban vy dvaja úchili. Kšá kšá od Bublinky ![]() Odoslané z Equestrie.
Nový kus nábytku keramický Tree of Harmony, Zlatá Harfa(pony) a Discord Lampa!
![]() Prezývky na počkanie (by me) AleXan sa pustit nechce, nepujde to jen tak lehce... ![]() Mácaman The decisions you make and the actions that follow are reflection of who you are. Song of The Sea Chcete meniaci avatar ako ja? Napíšte mi PM!
21.06.2016, 17:58
(Tento příspěvek byl naposledy změněn: 21.06.2016, 17:58 uživatelem Moony. Edited 1 time in total.)
Máš BAN protože cookies
if it doesn't burn a little, then what's the point of playing with fire?
21.06.2016, 18:04
Máš BAN za to že nás odháníš AleXane. Copak ji chceme ublížit?
teda nevím co drake ale já určitě ne!
☭RIP Srp a kladivo 2016-2016☭
(nejlepší Teamspeak co existuje. IP: chochrun.eu... a taky mám rád kočky)
21.06.2016, 19:22
Máš BAN protože on by se měl bát mě...
☭RIP Srp a kladivo 2016-2016☭
(nejlepší Teamspeak co existuje. IP: chochrun.eu... a taky mám rád kočky)
21.06.2016, 19:28
Máš BAN, protože Who cares?
Je to spíš škoda xDD
if it doesn't burn a little, then what's the point of playing with fire?
|