21.06.2016, 21:14
Máš BAN because stop it!
if it doesn't burn a little, then what's the point of playing with fire?
|
Máš BAN !!
|
|
21.06.2016, 21:14
Máš BAN because stop it!
if it doesn't burn a little, then what's the point of playing with fire?
21.06.2016, 21:15
(21.06.2016, 19:33)DrakeDamage Napsal(a): Máš BAN, protože souhlasím a taky proto, že chutnáš jako jahody (21.06.2016, 19:50)J42 Napsal(a): Máš BAN protože to znamená že Bubbles chutná v zahrádce nejlíp?Ban ban ban nebudu vás už upozorňovať ![]() A Bubli má ban, lebo pravdu hovorí ![]() Odoslané z Equestrie.
Nový kus nábytku keramický Tree of Harmony, Zlatá Harfa(pony) a Discord Lampa!
![]() Prezývky na počkanie (by me) AleXan sa pustit nechce, nepujde to jen tak lehce... ![]() Mácaman The decisions you make and the actions that follow are reflection of who you are. Song of The Sea Chcete meniaci avatar ako ja? Napíšte mi PM!
21.06.2016, 21:16
(Tento příspěvek byl naposledy změněn: 21.06.2016, 21:17 uživatelem Moony. Edited 1 time in total.)
Máš BAN, protože mám pravdu?
![]() Legion: jop, když se nudíš..
if it doesn't burn a little, then what's the point of playing with fire?
21.06.2016, 21:16
Ale noták, alexíku, poděl se nebo tě budem BANovat. A BAN jako varování
☭RIP Srp a kladivo 2016-2016☭
(nejlepší Teamspeak co existuje. IP: chochrun.eu... a taky mám rád kočky)
21.06.2016, 21:17
(Tento příspěvek byl naposledy změněn: 21.06.2016, 21:17 uživatelem LEGION_1. Edited 1 time in total.)
Alexan: Máš ban, lebo si z toho na nervy
![]() J42: Máš ban, lebo Alexan je z teba na nervy
Bow to the Princess!
21.06.2016, 21:19
Máte ban, lebo som nanervy
![]() Odoslané z Equestrie.
Nový kus nábytku keramický Tree of Harmony, Zlatá Harfa(pony) a Discord Lampa!
![]() Prezývky na počkanie (by me) AleXan sa pustit nechce, nepujde to jen tak lehce... ![]() Mácaman The decisions you make and the actions that follow are reflection of who you are. Song of The Sea Chcete meniaci avatar ako ja? Napíšte mi PM!
21.06.2016, 21:20
Máš BAN, protože netuším proč
if it doesn't burn a little, then what's the point of playing with fire?
21.06.2016, 21:20
Máš BAN protože tě brzo unesu
☭RIP Srp a kladivo 2016-2016☭
(nejlepší Teamspeak co existuje. IP: chochrun.eu... a taky mám rád kočky)
21.06.2016, 21:21
Máš BAN, protože bys mě nejdřív musel najít a chytit
if it doesn't burn a little, then what's the point of playing with fire?
|