Hodnocení tématu:
  • 39 Hlas(ů) - 4.05 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Máš BAN !!
Máš BAN because stop it! Rainbowlaugh
if it doesn't burn a little, then what's the point of playing with fire?
Odpovědět
Máš ban, lebo teba vidím v každej hre Rainbowlaugh
Bow to the Princess!
Odpovědět
(21.06.2016, 19:33)DrakeDamage Napsal(a): Máš BAN, protože souhlasím a taky proto, že chutnáš jako jahody Pinkiecrazy

(21.06.2016, 19:50)J42 Napsal(a): Máš BAN protože to znamená že Bubbles chutná v zahrádce nejlíp?
Ban ban ban Rainbowlaugh nebudu vás už upozorňovať Rainbowlaugh

A Bubli má ban, lebo pravdu hovorí Rainbowlaugh

Odoslané z Equestrie.
Nový kus nábytku keramický Tree of Harmony, Zlatá Harfa(pony) a Discord Lampa! Flutterryay
Prezývky na počkanie (by me)
AleXan sa pustit nechce,
nepujde to jen tak lehce... Rainbowlaugh
Mácaman

The decisions you make and the actions that follow are reflection of who you are.
Song of The Sea
Chcete meniaci avatar ako ja? Napíšte mi PM!
Odpovědět
Máš BAN, protože mám pravdu? Pinkiegasp
Legion: jop, když se nudíš.. Rainbowlaugh
if it doesn't burn a little, then what's the point of playing with fire?
Odpovědět
Ale noták, alexíku, poděl se nebo tě budem BANovat. A BAN jako varování Rainbowlaugh
☭RIP Srp a kladivo 2016-2016☭


(nejlepší Teamspeak co existuje. IP: chochrun.eu... a taky mám rád kočky)
Odpovědět
Alexan: Máš ban, lebo si z toho na nervy Rainbowlaugh
J42: Máš ban, lebo Alexan je z teba na nervy Rainbowlaugh
Bow to the Princess!
Odpovědět
Máte ban, lebo som nanervy Rainbowlaugh

Odoslané z Equestrie.
Nový kus nábytku keramický Tree of Harmony, Zlatá Harfa(pony) a Discord Lampa! Flutterryay
Prezývky na počkanie (by me)
AleXan sa pustit nechce,
nepujde to jen tak lehce... Rainbowlaugh
Mácaman

The decisions you make and the actions that follow are reflection of who you are.
Song of The Sea
Chcete meniaci avatar ako ja? Napíšte mi PM!
Odpovědět
Máš BAN, protože netuším proč Rainbowlaugh
if it doesn't burn a little, then what's the point of playing with fire?
Odpovědět
Máš BAN protože tě brzo unesu Rainbowlaugh
☭RIP Srp a kladivo 2016-2016☭


(nejlepší Teamspeak co existuje. IP: chochrun.eu... a taky mám rád kočky)
Odpovědět
Máš BAN, protože bys mě nejdřív musel najít a chytit Rainbowlaugh
if it doesn't burn a little, then what's the point of playing with fire?
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 16 host(ů)