Hodnocení tématu:
  • 20 Hlas(ů) - 3.85 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Už jsi někdy ...?
pri grilovani ne ale usnul sem kdzy jsem si ohrival parky, spalilo se to , desny smrad Rainbowlaugh

uz jsi nekdy psal neviditelnym inkoustem?
"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack

Moje literární tvorba 

Love and Tolerate
Odpovědět
Jo ^^

Už jste se někdy s někým hádali, že broníci nepochází z Marsu? Rainbowlaugh
if it doesn't burn a little, then what's the point of playing with fire?
Odpovědět
Ohľadne bronies som sa hádal všelijak, ale toto teda nie Rainbowlaugh Skôr nás posielali do blázinca a pod.

Už ste niekedy niečo falšovali?
"It does not matter where you go and what you study, what matters most is what you share with yourself and the world." Princess Twilight Sparkle
"I wanted to remind you that through hard times, one of the greatest gifts you can give is letting your light shine for others." Princess Celestia
"Nech se bráti proudem mysli, tam kde řeka snů do reality se vlévá a nech své oči utrápené, plně otevřené a hleď na krásu té hvězdy šesticípé" Drake Damage
"No you can't give up your laughter 'cause you're scared of a little pain." Autumn Blaze
Odpovědět
Podpis rodičů v žákovský, asi před dvěma lety Rainbowlaugh

Už jste někdy letěli letadlem?

Legion: to taky.. prej jestli nás má poslat do Bohnic, nebo do Dobřan Facehoof
if it doesn't burn a little, then what's the point of playing with fire?
Odpovědět
Áno, malým lietadielkom na deň výročia obce Pinkiesmile Veľkým dopravným som ešte neletel a ani nechcem veľmi, lebo nejak miznú. Už nie, že padajú, ale rovno miznú...snáď portálom do Equestrie Pinkiehappy

Už ste niekedy skúsili čarovať?
"It does not matter where you go and what you study, what matters most is what you share with yourself and the world." Princess Twilight Sparkle
"I wanted to remind you that through hard times, one of the greatest gifts you can give is letting your light shine for others." Princess Celestia
"Nech se bráti proudem mysli, tam kde řeka snů do reality se vlévá a nech své oči utrápené, plně otevřené a hleď na krásu té hvězdy šesticípé" Drake Damage
"No you can't give up your laughter 'cause you're scared of a little pain." Autumn Blaze
Odpovědět
Nie... ale mohla bych Rainbowlaugh

Už jste někdy jeli na kánoi?
if it doesn't burn a little, then what's the point of playing with fire?
Odpovědět
jop a fungovalo to Rainbowderp

uz jsi nekdy snedl jedovatou houbu?
"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack

Moje literární tvorba 

Love and Tolerate
Odpovědět
Je to možné, ale už si nepamatuji, jestli mi po nějaké smaženici bylo šoufl Twilightblush


Už jste někdy měli někde přisátou pijavici?  Twilightoops
- Nevytvářej si domněnky - Nezraňuj slovem - Buď sám sebou - Uč se milovat život i sebe sama -
Reklamááá!  
Moje písmotvorba zdeEresielin svět 
A malůvkotvorba tu: Eresielina čmrkárna
Odpovědět
Ne Rainbowlaugh

Už jste se někdy cítili hrozně i přes to, že jste byli v pohodě?
if it doesn't burn a little, then what's the point of playing with fire?
Odpovědět
Párkrát.

Už ste niekedy uleteli a pristáli?

Odoslané z Equestrie.
Nový kus nábytku keramický Tree of Harmony, Zlatá Harfa(pony) a Discord Lampa! Flutterryay
Prezývky na počkanie (by me)
AleXan sa pustit nechce,
nepujde to jen tak lehce... Rainbowlaugh
Mácaman

The decisions you make and the actions that follow are reflection of who you are.
Song of The Sea
Chcete meniaci avatar ako ja? Napíšte mi PM!
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)