Hodnocení tématu:
  • 8 Hlas(ů) - 4.5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cutie Mark Crusaders (CMC) fanklub
Tomecka: ja tiež veľmi MLP ručne kresliť neviem, ale pomáham si šablónami. Dve základné pózy u G4 už ale ovládam... Podľa šablón robím G1 až G3...
The best thing about business is minding your own... Coolphoto
Odpovědět
Ponysynth One: Každý to má jinak nemůžou všichni pro-kreslit... Bohužel ani já Rainbowlaugh ale i tak.. pokud to nevypadá nějak takhle:

[Obrázek: banshee_by_tomecka-da97jwu.jpg]

Tak je to fajn.. Přeci jen myslím že by se mělo kreslit hlavně pro zábavu.
Odpovědět
A ještě jeden takový kratší bonus na který jsem dá se říct omylem narazil

Sweetie Belle a Sweetie Belle Rainbowkiss

[Obrázek: sweetie_belle_and_sweetie_belle_by_hamps...6np3kw.png]
Odpovědět
[Obrázek: 13512193_1192552280795144_19996358843468...e=57FF19E6]
Bow to the Princess!
Odpovědět
Sweetie Belle je rozkošná ešte aj ako človek... (svätá Luna, čo sa so mnou robí?)
The best thing about business is minding your own... Coolphoto
Odpovědět
Neviem, či by si tak hovoril, keby ti spraví to čo Rarity v S4 Rainbowlaugh Na druhej strane, ty by si nemal problém sa jej venovať aj celý deň, takže by vlastne nemala dôvod ti niečo robiť.
Bow to the Princess!
Odpovědět
LEGION-1: Měl by čas se jí věnovat kdyby zrovna neměl práci tak jako Rarity, ale věřím že by mu Sweetie Belle ráda pomohla  Rainbowlaugh

[Obrázek: latest?cb=20130102182557]

Ale i tak si myslím že by si na Sweetie našel o dost víc času než Rarity
Odpovědět
Cmcfiw

[Obrázek: cmcfiw_by_rainihorn-da982md.png]

♥grey as the moon and soul of its owner
blue as the coat and eyes of a loner♥

♥Why would a rose grow where nopony can see
Like a rose without thorns is how i feel♥

♥With smile like ripest apple you have ever seen
And eyes like meadow of emerald sheen
truly lost i have only been
in those eyes so serene♥


How are we to explain that We are not lonely to somepony who craves company?
Poems of Moon
Odpovědět
Nebo by mu třeba vypláceli jen za to že má doma zázrak na zemi... Rainbowderp Pinkiehappy
Odpovědět
Sweetie Belle miluje kreslenie, takže by som sa jej dokázal venovať do nemoty... A na práci väčšinu dňa nič nemám, takže nie je o čom Rainbowlaugh
The best thing about business is minding your own... Coolphoto
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)