Hodnocení tématu:
  • 8 Hlas(ů) - 4.5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cutie Mark Crusaders (CMC) fanklub
belle

[Obrázek: tumblr_o76ylcb4ig1sshj5wo1_1280.jpg]

♥grey as the moon and soul of its owner
blue as the coat and eyes of a loner♥

♥Why would a rose grow where nopony can see
Like a rose without thorns is how i feel♥

♥With smile like ripest apple you have ever seen
And eyes like meadow of emerald sheen
truly lost i have only been
in those eyes so serene♥


How are we to explain that We are not lonely to somepony who craves company?
Poems of Moon
Odpovědět
Ten pohľad ma roztápa...
The best thing about business is minding your own... Coolphoto
Odpovědět
Tak po delší době taky něco přidám...

Milkshaky (všechny 4)  Pinkiehappy

[Obrázek: cutie_mark_crusaders_havin___milkshakes_...5nzdff.png]

Apple Bloom, Sweetie a Scootaloo

[Obrázek: square_series___the_cutie_mark_crusaders...66pdls.jpg]

Hračky

[Obrázek: the_cutie_mark_crusaders_my_little_pony_...4iujcw.jpg]

Tak jsem přemýšlel hlavní trojka CMC už dostala Cutie Marky ale co Babs? Pinkiegasp
Odpovědět
Babs dostala CM ako prvá z nich, akurát len sa myslím neukázala, len to spomenuli.
Bow to the Princess!
Odpovědět
Vlastně... jsem úplně blbej.. Ona měla ty nůžky jako CM... Facehoof
Odpovědět
tomecka: veď tú epku si doteraz matne aj pamätám, že Babs dostala cutie mark tie nožničky... Inak z vedľajších fillies mám najradšej práve Babs a potom Button Masha (ten malý hnedý s tou rozkošnou vrtuľkou na hlave Rainbowkiss )
The best thing about business is minding your own... Coolphoto
Odpovědět
Já vím no Button mi nejvíc připomíná mě už jenom protože je takový fanda počítačových/konzolových her... Pinkiehappy
Ale je zajímavé že i přesto je mi nejvíc sympatická Scootaloo
Odpovědět
Mňa len irituje, že Scootaloo doteraz nikto nenaučil lietať... To čakajú, že tam prídem ja a naučím ju to? Ja chcem, aby už konečne lietala, lebo nemám rád, keď sú malé rozkošné poníky traumatizované a deprimované... Ja mám rád, keď sú šťastné... Pinkiesmile
The best thing about business is minding your own... Coolphoto
Odpovědět
S tím souhlasím... ale se Scootaloo a létáním se mi spojil jeden tady už postnutý obrázek.

[Obrázek: flying+school.jpg]

Ale myslím že by Scootaloo ocenila kdyby se někdo ze seriálu aspoň pokusil o to jí pomoct... Ale nemyslím si že by to bylo někdy v téhle sérii... Alespoň jsem neslyšel o ničem takovém  Applecry
Ale myslím si že Scoot ještě na nějakou dobu postačí koloběžka,
každopádně kdyby ses tam opravdu vydal, napiš, šel bych s tebou   Pinkiehappy
Odpovědět
tomecka: cez Equestriu pravidelne premávam vlakovým spojom z Tambelonu Rainbowlaugh Akurát je ťažké byť nenápadný, keď všetci vidia svetlomodrého žrebca alicorna Rainbowlaugh
The best thing about business is minding your own... Coolphoto
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)