Hodnocení tématu:
  • 39 Hlas(ů) - 4.05 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Máš BAN !!
Máš BAN protože to je uplně normální. BTW lidi měli byste skusit hru Call of Chernobyl Rainbowlaugh

EDIT 2: navíc sem tady chvíli nebyl tak mám právo na další BAN. A ten BAN má DrakeDamage za to že si určitě nevzpomene co to je EKS.
☭RIP Srp a kladivo 2016-2016☭


(nejlepší Teamspeak co existuje. IP: chochrun.eu... a taky mám rád kočky)
Odpovědět
Máš BAN za Equestrijský komunistický svaz Rainbowwild

♥grey as the moon and soul of its owner
blue as the coat and eyes of a loner♥

♥Why would a rose grow where nopony can see
Like a rose without thorns is how i feel♥

♥With smile like ripest apple you have ever seen
And eyes like meadow of emerald sheen
truly lost i have only been
in those eyes so serene♥


How are we to explain that We are not lonely to somepony who craves company?
Poems of Moon
Odpovědět
Máš BAN za to že ti trvalo 15 hodin to najít. Nostalgie...
☭RIP Srp a kladivo 2016-2016☭


(nejlepší Teamspeak co existuje. IP: chochrun.eu... a taky mám rád kočky)
Odpovědět
Máš BAN, protože já to nehledala, sledovala jsem anime Rainbowlaugh

♥grey as the moon and soul of its owner
blue as the coat and eyes of a loner♥

♥Why would a rose grow where nopony can see
Like a rose without thorns is how i feel♥

♥With smile like ripest apple you have ever seen
And eyes like meadow of emerald sheen
truly lost i have only been
in those eyes so serene♥


How are we to explain that We are not lonely to somepony who craves company?
Poems of Moon
Odpovědět
Máš ban, lebo to vy z toho EKS uctievate Starlight?
Bow to the Princess!
Odpovědět
Máš BAN protože pokud si dobře pamatuju vůde byla luna.. nebo trix?

Hey, OP, what anime?
☭RIP Srp a kladivo 2016-2016☭


(nejlepší Teamspeak co existuje. IP: chochrun.eu... a taky mám rád kočky)
Odpovědět
Máš BAN, protože Luna byla symbolem a já vůdcem Rainbowlaugh

Musela jsem dokončit Lucky star, už přiliš dlouho to tam sedělo pauzlé v půlce Rainbowlaugh

♥grey as the moon and soul of its owner
blue as the coat and eyes of a loner♥

♥Why would a rose grow where nopony can see
Like a rose without thorns is how i feel♥

♥With smile like ripest apple you have ever seen
And eyes like meadow of emerald sheen
truly lost i have only been
in those eyes so serene♥


How are we to explain that We are not lonely to somepony who craves company?
Poems of Moon
Odpovědět
Máš ban, lebo včera bola nová časť Preachera, takže máš čo pozerať Raritywink
Bow to the Princess!
Odpovědět
Máš BAN, protože vím Rainbowwild kdy myslíš, že jsem sledovala Lucky star? Rainbowlaugh

♥grey as the moon and soul of its owner
blue as the coat and eyes of a loner♥

♥Why would a rose grow where nopony can see
Like a rose without thorns is how i feel♥

♥With smile like ripest apple you have ever seen
And eyes like meadow of emerald sheen
truly lost i have only been
in those eyes so serene♥


How are we to explain that We are not lonely to somepony who craves company?
Poems of Moon
Odpovědět
Máš ban, lebo asi za súmraku.
Bow to the Princess!
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 13 host(ů)