26.07.2016, 00:47
(Tento příspěvek byl naposledy změněn: 26.07.2016, 00:56 uživatelem J42. Edited 2 times in total.)
Máš BAN protože to je uplně normální. BTW lidi měli byste skusit hru Call of Chernobyl 
EDIT 2: navíc sem tady chvíli nebyl tak mám právo na další BAN. A ten BAN má DrakeDamage za to že si určitě nevzpomene co to je EKS.

EDIT 2: navíc sem tady chvíli nebyl tak mám právo na další BAN. A ten BAN má DrakeDamage za to že si určitě nevzpomene co to je EKS.
☭RIP Srp a kladivo 2016-2016☭
(nejlepší Teamspeak co existuje. IP: chochrun.eu... a taky mám rád kočky)
(nejlepší Teamspeak co existuje. IP: chochrun.eu... a taky mám rád kočky)

