Hodnocení tématu:
  • 13 Hlas(ů) - 3.92 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bitva o kopec

Mezi vojáky byla rozšířena pověst o tom, že když na les vytáhne proti kopci kopec padne.
Dlouho to byla jen pověra, až když jednou si stráž všimla, že při střídání se stromy pohybují blíž!!! (pokaždé když se někdo nedíval)
Vojáci šíleli, stromy už byli za hradbami. Všichni začali panikařit a utíkat. Když už tam zbyl jen !lejmer a pár lidí kteří byli obklíčení stromy ozvalo se vžžžžžžžžžžžm. Stromy se začali měnit v tanky (mirage tank viz. red alert 3). !lejmer se řvaním vzal nohy na ramena a utekl. Pak byl na kopci vytvořen obraný systém s mirage tankama, detektory pohybu, valy a příkopem.
Nikdo se nikdy netrápil tím bincem co doktorovi zbude. Nikdo se nikdy netrápil tím co se děje když někde schází. A proto jsme tu mi Shelter ti co "zametájí" a nahrazují doktra když je potřeba.
Odpovědět
Na kopci je obranný systém s mirage tanky, detektory pohybu vali a příkopem když v tom přiběhnou miliardy milionů mini nanobotů kteří jsou naprogramováni aby vše na kopci sežrali, proti nim nemá moderní technika žádnou šanci. kopec je obsazen a na něm vybudováno mini město celé z nanobotů.
Odpovědět
EMP blast
Gf son, prichadza Lejmer s palisadou.
Odpovědět
atomovku na vás chachachachachachachachachachachachachachachachachachachachachachachachachachachachachachachachachachachachachachachachachachachachachachachachachachachachachachachachachachachachachachachacha
win on my style
Nikdo se nikdy netrápil tím bincem co doktorovi zbude. Nikdo se nikdy netrápil tím co se děje když někde schází. A proto jsme tu mi Shelter ti co "zametájí" a nahrazují doktra když je potřeba.
Odpovědět
Myslim ze sa do tohoto threadu najblizsich 50 rokov zapajat nebudem, lebo nechcem skoncit z troma rukami Rainbowlaugh
Odpovědět
co blbneš v hirošimě hned začali stavět znova jo a díky žes ho neobsadil Pinkiesmile

Jo a na kopci jsem vybudoval zase valy, detektory, nanoboyty proti nanobotům, krtky proti podkopavačum a do podzemí jsem dal hightech kryt s jednim vstupem + teleport, který se ovládá zevnitř a všude jsou mirage tanky (viz red alert 3)
Nikdo se nikdy netrápil tím bincem co doktorovi zbude. Nikdo se nikdy netrápil tím co se děje když někde schází. A proto jsme tu mi Shelter ti co "zametájí" a nahrazují doktra když je potřeba.
Odpovědět
Shy mi odpustila a ošetřila mne. Já se naštval a vybombardoval kopec AC-130U. Vzal jsem 107mm podkaliberní střely upravené tak aby zpúsobovali minimální škody poníkúm a maximální škody lidem a obraně... Potom sem šel domú.... A nechal holý kopec... Bez obrany... Ko si jej veme, vyhraje... Já budu se Shy... Rainbowlaugh
Ne, ne, ne a ještě jednou NE.
Odpovědět
Nad kopci se začal objevovat, stín postupoval dál až dorazil ke kopci. Byla to obří kosmická loď. Otevřela dělo a vystřelila smrtící paprsek. Všechno v okruhu 500 km (poníci) byli mrtví.

Výhra a obnovení obrany.

Viz moje poslední dobití
Nikdo se nikdy netrápil tím bincem co doktorovi zbude. Nikdo se nikdy netrápil tím co se děje když někde schází. A proto jsme tu mi Shelter ti co "zametájí" a nahrazují doktra když je potřeba.
Odpovědět
Ty vrahu...!!! ( já vím... Já je taky zabil.. Ale pak jsem je zas oživil...)
ale.. Jelikož už nemám podkaliberky.. A letadlo je srabský.... S Ghillie suitem se proplazím nahoru a vojáka po vojákovi odstřelím... Tajně, s tlumičem.... Zbranˇi M14... Ebro... Poté jsem obsadil kopec.. A vyřídil si leteckou podporu...
Ne, ne, ne a ještě jednou NE.
Odpovědět

Kolem kopce se dali vidět spousty vlajek. Chřestýš co svírá knihu. Postupovali a bůůůůům. Výhra
Nikdo se nikdy netrápil tím bincem co doktorovi zbude. Nikdo se nikdy netrápil tím co se děje když někde schází. A proto jsme tu mi Shelter ti co "zametájí" a nahrazují doktra když je potřeba.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: