Hodnocení tématu:
  • 13 Hlas(ů) - 3.92 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bitva o kopec
žádná výhra.. Letecká obrana to vřídila....... A já s ghillie suitem stále ležím, stále hlídám... Kopec je múj....
Ne, ne, ne a ještě jednou NE.
Odpovědět
Znova útok super deadiliovou zbraní z vesmírné stanice bůůůůůůůůůůůůůůůůůům
VÝHRA
Nikdo se nikdy netrápil tím bincem co doktorovi zbude. Nikdo se nikdy netrápil tím co se děje když někde schází. A proto jsme tu mi Shelter ti co "zametájí" a nahrazují doktra když je potřeba.
Odpovědět
zaBANuji tě za Používání zbraní z Budoucnosti a převezmu kopec.
Ne, ne, ne a ještě jednou NE.
Odpovědět
no jasně a ty tví oživovači nejsou sci fi co jo a zabírám kopec svojí armádou

a komunisti co oživujou (navíc mirage tank je reálny protože se to dá udělat pomocí plynu)
Nikdo se nikdy netrápil tím bincem co doktorovi zbude. Nikdo se nikdy netrápil tím co se děje když někde schází. A proto jsme tu mi Shelter ti co "zametájí" a nahrazují doktra když je potřeba.
Odpovědět
Všetci predchodzí sa práve prebrali z halucinácii ktoré im spôsobil halucinogénni plyn ktorý som tam hodil. Kým sa oni váľali po zemi a snívali o future Hi-tech zbraniach ja som zabral kopec.
Friendship is magic; magic is heresy.
Odpovědět

Letí letadlo otevře se poklop vžžžžžžžžžžžžžbůůůůůůůůůůůůům mini atomová bomba všechny zabila výhra
Nikdo se nikdy netrápil tím bincem co doktorovi zbude. Nikdo se nikdy netrápil tím co se děje když někde schází. A proto jsme tu mi Shelter ti co "zametájí" a nahrazují doktra když je potřeba.
Odpovědět
Využil jsem imitátory zergů a dal jsem je pod kopec, a najednou se tam objevilo přes 1 000 000 000 000 zergů, a byli všude kolem
Embrace the Darkness


"People are like dice. We throw ourselves in the direction of our choosing..."

MGQ: Paradox

Yuela! You are...beatiful female swordsman

I am not brony, but I visit this site for shit & giggles
Odpovědět
slisim slovo zerg a prihazuji keriganovou
Odpovědět
Vlezu do AC-130U a vybombarduju vás 57mm podkalibr. Vše bylo zničeno.. Krom kopce. Poté předám vládu Drakovi, a soudruhúm z EKS. Budu je podporovat ze vzduchu.... S moji milovanou Shy...
Ne, ne, ne a ještě jednou NE.
Odpovědět
No jo jenže nikdo mi nezničil můj kryt pod kopcem takže zničeho nic se uvnitř základny objeví armáda a bůůůůům.

Výhra je moje
Nikdo se nikdy netrápil tím bincem co doktorovi zbude. Nikdo se nikdy netrápil tím co se děje když někde schází. A proto jsme tu mi Shelter ti co "zametájí" a nahrazují doktra když je potřeba.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)