Hodnocení tématu:
  • 20 Hlas(ů) - 3.85 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Už jsi někdy ...?
emm... yup.

Už si někdy umřel?
☭RIP Srp a kladivo 2016-2016☭


(nejlepší Teamspeak co existuje. IP: chochrun.eu... a taky mám rád kočky)
Odpovědět
Mám za to, že už docela hodněkrát, ale jsem tu zase, takže no stress Pinkiecrazy

Už jsi někdy (v tomto životě, když už jsem v minulé odpovědi nakousla alternativní možnosti  Ajsmug ) čelil smrtelnému nebezpečí?  AJ lie
- Nevytvářej si domněnky - Nezraňuj slovem - Buď sám sebou - Uč se milovat život i sebe sama -
Reklamááá!  
Moje písmotvorba zdeEresielin svět 
A malůvkotvorba tu: Eresielina čmrkárna
Odpovědět
Hmmmmm. Riadil som auto xDDD

Už ste niekedy líčili príklad?

Odoslané z Equestrie.
Nový kus nábytku keramický Tree of Harmony, Zlatá Harfa(pony) a Discord Lampa! Flutterryay
Prezývky na počkanie (by me)
AleXan sa pustit nechce,
nepujde to jen tak lehce... Rainbowlaugh
Mácaman

The decisions you make and the actions that follow are reflection of who you are.
Song of The Sea
Chcete meniaci avatar ako ja? Napíšte mi PM!
Odpovědět
Emmm...záleží na tom, co tím přesně máš na mysli  Rainbowderp (vaše řeč je mi tak blízká a zároveň tak vzdálená  Twilightblush ). Pokud si z toho vyberu třeba výklad, jestli jsem někdy vylepšovala početní úlohu, aby vypadala líp tak...ano  Pinkiehappy  Rainbowlaugh Nemám ráda počty a na vysoké jsme si s kamarádkou fyzikální příklady trochu poupravovaly, aby byly zábavnější  Twilightblush Místo počítání počtu otáček nudné roury kutálející se ze svahu určité délky bla bla bla, se nám třeba z kopce kutálel dutý kmen stromu uvnitř s chudákem veverkou a tak podobně  Rainbowlaugh Prostě škola hrou Ajsmug

Už jsi někdy musel platit pokutu (ať už za jakýkoli přestupek, ne jen řidičský)?  Twilightoops
- Nevytvářej si domněnky - Nezraňuj slovem - Buď sám sebou - Uč se milovat život i sebe sama -
Reklamááá!  
Moje písmotvorba zdeEresielin svět 
A malůvkotvorba tu: Eresielina čmrkárna
Odpovědět
(Správne pochopené a krásne odpovedané Ajsmug Chvála)

Dvakrát v priebehu jedného týždňa za jazdu na čierno(50+50€) Prvýkrát, lebo som si nevšimol, že mi vypršala električenka a druhy, lebo som si ju nestihol dobiť a nemyslel som si, že sa revízor neukáže počas roka zasa Rainbowlaugh

Už ste niekedy pomáhali so stavbou domu?

Odoslané z Equestrie.
Nový kus nábytku keramický Tree of Harmony, Zlatá Harfa(pony) a Discord Lampa! Flutterryay
Prezývky na počkanie (by me)
AleXan sa pustit nechce,
nepujde to jen tak lehce... Rainbowlaugh
Mácaman

The decisions you make and the actions that follow are reflection of who you are.
Song of The Sea
Chcete meniaci avatar ako ja? Napíšte mi PM!
Odpovědět
Aby ne. Malý šikovný pracovitý slečna já jsem!

Už jsi někdy rezignoval jít spát?
☭RIP Srp a kladivo 2016-2016☭


(nejlepší Teamspeak co existuje. IP: chochrun.eu... a taky mám rád kočky)
Odpovědět
Ano. Stalo sa pár krát.

Už ste niekedy mali 5 z diktátu?

Odoslané z Equestrie.
Nový kus nábytku keramický Tree of Harmony, Zlatá Harfa(pony) a Discord Lampa! Flutterryay
Prezývky na počkanie (by me)
AleXan sa pustit nechce,
nepujde to jen tak lehce... Rainbowlaugh
Mácaman

The decisions you make and the actions that follow are reflection of who you are.
Song of The Sea
Chcete meniaci avatar ako ja? Napíšte mi PM!
Odpovědět
Bože chraň! To bych musela dostat před ním palicí do hlavy  Twilightoops Rainbowlaugh

Už jste někdy měli několik pětek po sobě z matiky? Twilightblush (mí humáni mi rozumějí!  spike NOO )
- Nevytvářej si domněnky - Nezraňuj slovem - Buď sám sebou - Uč se milovat život i sebe sama -
Reklamááá!  
Moje písmotvorba zdeEresielin svět 
A malůvkotvorba tu: Eresielina čmrkárna
Odpovědět
Nie Rainbowlaugh Nepamätam si, že som mal vôbec 5 z matiky Rainbowlaugh Max 4 Rainbowlaugh

Uź ste niekedy videli ohňostroj v miestnosti?

Odoslané z Equestrie.
Nový kus nábytku keramický Tree of Harmony, Zlatá Harfa(pony) a Discord Lampa! Flutterryay
Prezývky na počkanie (by me)
AleXan sa pustit nechce,
nepujde to jen tak lehce... Rainbowlaugh
Mácaman

The decisions you make and the actions that follow are reflection of who you are.
Song of The Sea
Chcete meniaci avatar ako ja? Napíšte mi PM!
Odpovědět
Ne, ale bylo by to zajímavé.

Už jste někdy snědli banán?
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)