Hodnocení tématu:
  • 20 Hlas(ů) - 3.85 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Už jsi někdy ...?
(jop já taky, nic jiného mi nezbylo  Rainbowlaugh )

Mnohokrát. Vybavuji si především túru s mužíčkem s krmením ke krmelci, pak taky cestu od busu uvízlého v závěji mezi dědinami a pak také moji slavnou výpravu za hledáním mobilu ztraceného kdesi v lese a zavátého noční sněhovou vichřicí. To je jen ve zkratce Ajsmug

Už jsi někdy stál na kolečkových bruslích?  Rainbowlaugh
- Nevytvářej si domněnky - Nezraňuj slovem - Buď sám sebou - Uč se milovat život i sebe sama -
Reklamááá!  
Moje písmotvorba zdeEresielin svět 
A malůvkotvorba tu: Eresielina čmrkárna
Odpovědět
jop ale jen chvili , pak sem bolestive spadl Rainbowlaugh Facehoof

uz jsi nekdy drzel zapalenou pochoden?
"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack

Moje literární tvorba 

Love and Tolerate
Odpovědět
A kolikrát Pinkiecrazy

Už na tebe někdy spadla police s knihami?
"Tak znáte to, srandou to začíná-- A Xenomorfem to končí." Olomoucký bronies sraz Trollestia

Poezie, próza a dalšie blbiny ode mne a taky Wattpad  Ajsmug  
Odpovědět
To ešte nie a musím sa priznať, že by mi bolo viac ľúto tých kníh než seba Twilightblush

Už ste sa niekedy drzo predbiehali v dave ľudí?
"It does not matter where you go and what you study, what matters most is what you share with yourself and the world." Princess Twilight Sparkle
"I wanted to remind you that through hard times, one of the greatest gifts you can give is letting your light shine for others." Princess Celestia
"Nech se bráti proudem mysli, tam kde řeka snů do reality se vlévá a nech své oči utrápené, plně otevřené a hleď na krásu té hvězdy šesticípé" Drake Damage
"No you can't give up your laughter 'cause you're scared of a little pain." Autumn Blaze
Odpovědět
Ano a několikrát (málem mi ujel vlak)

Už jsi někdy seděl v MHD a začal ses bavit s osobou vedle tebe?
"Tak znáte to, srandou to začíná-- A Xenomorfem to končí." Olomoucký bronies sraz Trollestia

Poezie, próza a dalšie blbiny ode mne a taky Wattpad  Ajsmug  
Odpovědět
Hmm..nevím  Rainbowderp Většinou se mi spíš stává, že začne ta druhá osoba a já se pak s radostí vrhnu do spolukomunikace  Pinkiehappy

Už jsi někdy litoval, že jsi vstával moc pozdě? Applejackconfused
- Nevytvářej si domněnky - Nezraňuj slovem - Buď sám sebou - Uč se milovat život i sebe sama -
Reklamááá!  
Moje písmotvorba zdeEresielin svět 
A malůvkotvorba tu: Eresielina čmrkárna
Odpovědět
parkrat asi jo, hlavne na vejsce Rainbowlaugh

uz jsi nekdy nesel 2 noci po sobe spat? Pinkiesmile
"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack

Moje literární tvorba 

Love and Tolerate
Odpovědět
Ne. Myslím, že v mém životě nenastala noc, kdy bych si lehnout nešla, natolik postýlku miluji  Ajsmug

Už jsi někdy vylizoval talíř? Pinkiecrazy
- Nevytvářej si domněnky - Nezraňuj slovem - Buď sám sebou - Uč se milovat život i sebe sama -
Reklamááá!  
Moje písmotvorba zdeEresielin svět 
A malůvkotvorba tu: Eresielina čmrkárna
Odpovědět
a jeje, mockrát. Když někdo umí vařit Twilightsmile

už jsi někdy tak dobře uvařil, že tě strávnící vychvalovali až do nebes?
"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack

Moje literární tvorba 

Love and Tolerate
Odpovědět
Emmm...nejspíš ne Twilightblush I když párkrát se o to mužíček pokoušel, aby mé kulinářské tendence povzbudil - neúspěšně  Rainbowlaugh

Už jsi někdy hasil sporák?  Rainbowlaugh
- Nevytvářej si domněnky - Nezraňuj slovem - Buď sám sebou - Uč se milovat život i sebe sama -
Reklamááá!  
Moje písmotvorba zdeEresielin svět 
A malůvkotvorba tu: Eresielina čmrkárna
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)