Hodnocení tématu:
  • 13 Hlas(ů) - 3.92 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bitva o kopec
No dobrá.. Protože se tam deadlyshadow zabarikádoval.. Pudu na to takticky. Našel jsem návod jak vojensky postupovat.. Vzal jsem gazík na prúzkum. Našel jsem dva vchody do podzemí. Na DC51 a DB12. Ty jsem vybombardoval. Na dveře jsem použil semtex (plastická trhavina na zpúsob C4) a dostal se dovnitř. Zalekli jste se a tekli. Ztráty minimální na obou stranách. Nyní jsem zasypal podzemí, takže žádné neexistuje. Následně jsem přenechal kopec schimanskymu a odešel za Fluttershy.
Ne, ne, ne a ještě jednou NE.
Odpovědět

Ne ty vrahu, no počkej já mám flying fortrest takže ti to tam děli pěkně vystřílím a podzemí obnovím!!!!

jo a co je to eks

aha no podzemí neobnovim je moc zakopaný

ale obsadím druhý kopec které vyrobili komouši a udělám tam novou základnu Rainbowlaugh
Nikdo se nikdy netrápil tím bincem co doktorovi zbude. Nikdo se nikdy netrápil tím co se děje když někde schází. A proto jsme tu mi Shelter ti co "zametájí" a nahrazují doktra když je potřeba.
Odpovědět
EKS- equestrijsky komunisticky svaz...
Ne, ne, ne a ještě jednou NE.
Odpovědět
Vyšlu temné templáře klanu Zer'atai, kteří vás zabijí a jdou pryč
Embrace the Darkness


"People are like dice. We throw ourselves in the direction of our choosing..."

MGQ: Paradox

Yuela! You are...beatiful female swordsman

I am not brony, but I visit this site for shit & giggles
Odpovědět
když jsou všichni mrtví zaberu kopec ...nějak mě to v domu lásky už moc nebaví. Málo nových klisniček Twilightoops
Spoluzakladatel a druhý člen ANfWF
Pravda, bronies nebudou kompletní bez Dumbasse. Jako blázen a nepředvídatelné jako on, nikdy podceňovat dovednosti "Dumbass"! Nikdy nevíte, co se může stát ...
Odpovědět
Rainbowlaugh Klisničky... Není lepší Kobylky? ... Rainbowlaugh jinak, já se o kopec moc už nestarám.. jen pokud by chtěl někdo voj. konflikt (zůstanu se SHY) Rainbowlaugh
Ne, ne, ne a ještě jednou NE.
Odpovědět
Počkej ... nejsi ty náhodou mrtvej, a není FS se mnou ? Rainbowlaugh
Spoluzakladatel a druhý člen ANfWF
Pravda, bronies nebudou kompletní bez Dumbasse. Jako blázen a nepředvídatelné jako on, nikdy podceňovat dovednosti "Dumbass"! Nikdy nevíte, co se může stát ...
Odpovědět
http://bronies.cz/Vlakno-Bitva-o-kopec?p...9#pid55699 Rainbowlaugh Nope... Your Argument Is Invalid Rainbowlaugh
ale.. neřeš... Jsem dnes Hooodně smutnej.. tak mě pls nech žít...
Ne, ne, ne a ještě jednou NE.
Odpovědět
O čem je tenhle topic? Omlouvám se za svoji lenost neprojíždět 137 stránek fóra Rainbowlaugh
[360NOSCOPE][MLG][YOLOSWAG]MONTAGE[420BLAZEIT]
Odpovědět
Existuje jistý kopec o který se vede válka. Jeden na něj zaútočí a. Já nevím.. Třeba nahoru zaparkuje tank. Druhý zničí tank a veme kopec.. A třetí veme kopec.. Atdd.. Prostě bitva o kopec...
Ne, ne, ne a ještě jednou NE.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 3 host(ů)