19.02.2017, 23:08
(Tento příspěvek byl naposledy změněn: 19.02.2017, 23:13 uživatelem Failovac CZ. Edited 1 time in total.)
Máš BAN, protože tam ten pingball není tak super
|
Máš BAN !!
|
|
19.02.2017, 23:08
(Tento příspěvek byl naposledy změněn: 19.02.2017, 23:13 uživatelem Failovac CZ. Edited 1 time in total.)
Máš BAN, protože tam ten pingball není tak super
19.02.2017, 23:43
Máš BAN, protože to mě nezajímá.
20.02.2017, 00:26
Máš BAN, protože mě to náhodou zajímá.
Whoo-hoo! I win again!
Can't hear ya. I'm asleep. You're...going to LOVE ME! Whoa! Dude, that's creepy. It needs to be about 20% cooler. Afraid to get dirty?! All the ponies in this town are crazy!
20.02.2017, 10:19
Maš ban lebo kukance pre kukancou
Odoslane pomocou morzeovky a prijate pomoc sonaru
don't be a retard.be a king ? think not Why be a king when you can be a god ♕Pinkie L♥vers♕ CowponyAJ
20.02.2017, 12:04
(19.02.2017, 23:02)NettysFall Napsal(a): Máš BAN, protože desítky jsou celkem vyhovující alternativa sedmiček. Kór, když nechceš riskovat instalování staršího systému na notebook, který od počátku běžel na omsičkách.Máš ban lebo nemáš pravdu ![]() Best OS je XP a jeho best alternativa je 7 10 je na mna moc zlá a kvôli nejakej DrX12 si ju nebudem davat
Nový kus nábytku keramický Tree of Harmony, Zlatá Harfa(pony) a Discord Lampa!
![]() Prezývky na počkanie (by me) AleXan sa pustit nechce, nepujde to jen tak lehce... ![]() Mácaman The decisions you make and the actions that follow are reflection of who you are. Song of The Sea Chcete meniaci avatar ako ja? Napíšte mi PM!
20.02.2017, 13:49
Máš BAN, protože to je holt tvoje rozhodnutí.
Steam Bluesky Twitter DeviantArt
Discord (nettysfall) Navštěvuji srazy převážně v Brně, ale když se mi chce, zajedu i jinam. Rád cestuji.
20.02.2017, 14:06
Máš BAN, protože jeho rozhodnutí je super.
20.02.2017, 15:57
mas BAN za IT smog
"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack
Moje literární tvorba Love and Tolerate |