23.02.2017, 23:46
Máš BAN, protože zítra je taky den.
Steam Bluesky Twitter DeviantArt
Discord (nettysfall)
Navštěvuji srazy převážně v Brně, ale když se mi chce, zajedu i jinam. Rád cestuji.
Discord (nettysfall)
Navštěvuji srazy převážně v Brně, ale když se mi chce, zajedu i jinam. Rád cestuji.



(viem znie to divne
