20.12.2017, 14:25
Máš ban, lebo to ako tu rozprávaš?
Bow to the Princess!
|
Máš BAN !!
|
|
20.12.2017, 14:57
MAš ban lebo to je ešte slušne napísane
Odoslane pomocou morzeovky a prijate pomoc sonaru
don't be a retard.be a king ? think not Why be a king when you can be a god ♕Pinkie L♥vers♕ CowponyAJ
20.12.2017, 22:45
Máš ban, lebo za takéto by ti mohol hroziť ozajstný BAN.
Bow to the Princess!
21.12.2017, 00:13
MAš ban to si nemyslim
Odoslane pomocou morzeovky a prijate pomoc sonaru
don't be a retard.be a king ? think not Why be a king when you can be a god ♕Pinkie L♥vers♕ CowponyAJ
21.12.2017, 14:13
Máš ban, lebo hodinu, keď sa sem príde pozrieť admin, tú nevíš
Bow to the Princess!
21.12.2017, 14:18
mas BAN za vyhrazanie adminom
"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack
Moje literární tvorba Love and Tolerate
21.12.2017, 14:19
Máš BAN, protože kdysi se to v Offtopicu adminama hemžilo, ale taky tam létali horší věci
Joo, starý dobrý časy
♥grey as the moon and soul of its owner blue as the coat and eyes of a loner♥ ♥Why would a rose grow where nopony can see Like a rose without thorns is how i feel♥ ♥With smile like ripest apple you have ever seen And eyes like meadow of emerald sheen truly lost i have only been in those eyes so serene♥ How are we to explain that We are not lonely to somepony who craves company?
Poems of Moon
21.12.2017, 14:37
mas BAN za nostalgii
"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack
Moje literární tvorba Love and Tolerate
21.12.2017, 14:48
Máš ban, protože sis pocákal plášť barvičkama.
„Nikdo nepočítá s Brnem.“ – D'Artagnan
⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯ Olomócky sčoche
21.12.2017, 14:49
mas BAN protoze spis necim jinym
"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack
Moje literární tvorba Love and Tolerate |