Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 4 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
I lišky (ne)umí kreslit
#81
Mam tu dalsi rychlo kresbu ktera me napadla kdyz jsem zjistil ze Willowcz alias Pinkie Pie ma narozeniny:
[Obrázek: 5eILJ.jpg]
Zas tak moc se to nepovedlo... taky jsem byl zdesen pri samotnem kresleni Pinkiecrazy Rainbowlaugh

No slibuju ze dalsi obrazek uz sem hodim neco hezciho Twilightsmile
Odpovědět
#82
já nevim proč ale rozesmalo mě to Rainbowlaugh
Breakbeat, dnb, tekno, uk garage, 2step, trance, orchestral, speedcore ! Heart


Dune - Can't Stop Raving Rainbowkiss

DA
Odpovědět
#83
moje srdce.. se málem zastavilo..
Odpovědět
#84
(10.11.2012, 16:14)Ccody Napsal(a): já nevim proč ale rozesmalo mě to Rainbowlaugh
Za to muze asi ten velky usmev Rainbowlaugh
Odpovědět
#85
Uz jsem dlouho nic nepostnul(nenakreslil) tak sem hodim aspon to co si delam misto zapisu do sesitu Rainbowlaugh
[Obrázek: AvCEg.jpg]
[Obrázek: MEohc.jpg]
[Obrázek: We95G.jpg]
[Obrázek: pkGKu.jpg]
[Obrázek: 0N949.jpg]
Odpovědět
#86
Ty propiskou jsou skvělé, mají v sobě svobodu a naštěstí propiska nejde rozmazat tak jako tužka, takže to nevypadá ušmudlaně. Nejvíce se mi líbí Rainbow v tom odhodlaném postoji Twilightsmile
Chcete-li vidět více z mé tvorby, najdete ji na mém deviantARTu, FB stránce, Patreonu.
Odpovědět
#87
mne sa zas lubi RD jak pada dole... brutalna krezba
Odpovědět
#88
Parádně na/ob(?)kreslený, padající RD a Scoot, Pinkie a Fs ... no prostě nejlepší od tebe zatim Pinkiesmile Gj on that Ajsmug
DeviantArt Last.fm

Ajsleepy Líbí se vám, jak se chovají poníci? Buďte taky takoví =)
Odpovědět
#89
(26.11.2012, 18:56)Antošík Napsal(a): Parádně na/ob(?)kreslený, padající RD a Scoot, Pinkie a Fs ... no prostě nejlepší od tebe zatim Pinkiesmile Gj on that Ajsmug
eeeyup je to obkresleny... ja si netroufam kreslit neco z hlavy, protoze to jsou vetsinou kresby velke 5-8 centimetru a nevypadaj nejak extra Rainbowlaugh ale obkreslovat podle oka mi jde a na malirskou karieru se nechystam takze mi to celkem i staci Twilightsmile
Odpovědět
#90
stejně dobrá práce, zzvlášt propiskou, která se nedá moc opravovat Pinkiesmile mě třeba obkreslování moc nejde, takže na první pokus to vůbec nevypadá, jak by mělo Pinkiesmile
DeviantArt Last.fm

Ajsleepy Líbí se vám, jak se chovají poníci? Buďte taky takoví =)
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: