Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vaše reakce na začátek S3, a další epizody této série ?
#91
jj, anatomie.. a během debaty s Moondancerem jsme taky pár chyb ještě objevili Rainbowlaugh

S OC v seriálu by byl dost velký problém.. nějaký blbec by to mohl napadnout.. ale s nějakými významnými bronies by se domluvit mohli..

EDIT: Když o tom tak přemýšlím, tak možná jistá šance by byla.. i když si myslím, že se tam tak s bídou dostanou lidi jako je Seth z EqD, jestli vůbec.. konec konců, samotní autoři si tam už své OC občas dávají.. a DVD vydává Shout Factory a ta, když vydávala Sonica DVD, tak na jeho obal použila fan artworky!

[Obrázek: sonicsatam.jpg]
http://www.imagehosting.cz/?v=sonicsatam.jpg
DeviantArt & Home, Bronies galerie. Ask me.
#92
(13.11.2012, 17:58)Mesu Napsal(a): Jop a ještě opakování poníků - vím že je to v seriálu normální, ale u kříšťálových poníků snad měli jen kolem šesti postav které pořád opakovali Ajbemused V tomhle by se měli zlepšit. Vždyť se můžou inspirovat tvorbou bronies na internetu. Myslím, že hodně lidí by bylo nadšených, kdyby se v seriálu objevil jejich charakter Pinkiehappy
Jo, to já bych určitě nadšený byl Rainbowlaugh
#93
Ale nikdo si nezaslouží být v seriálu více, než já. Takže do fronty a všichni za mě Rainbowlaugh
Spoluzakladatel a druhý člen ANfWF
Pravda, bronies nebudou kompletní bez Dumbasse. Jako blázen a nepředvídatelné jako on, nikdy podceňovat dovednosti "Dumbass"! Nikdy nevíte, co se může stát ...
#94
(14.11.2012, 18:33)Dumbass_CZ Napsal(a): Ale nikdo si nezaslouží být v seriálu více, než já. Takže do fronty a všichni za mě Rainbowlaugh

Na to zapomeň, na tenhle nápad jsem přišla já, takže ty za mě a ostatní za Dumbasse Rainbowlaugh
I just Mesu around.

Všichni jsou už mrtví, Dave!

Moje DA: MesuYoru DA
#95
Tenhle nápad již je dávno, ty jsi ho jen oživila Pinkiesmile
Spoluzakladatel a druhý člen ANfWF
Pravda, bronies nebudou kompletní bez Dumbasse. Jako blázen a nepředvídatelné jako on, nikdy podceňovat dovednosti "Dumbass"! Nikdy nevíte, co se může stát ...
#96
(14.11.2012, 19:05)Dumbass_CZ Napsal(a): Tenhle nápad již je dávno, ty jsi ho jen oživila Pinkiesmile

No vidíš tak mám právo na nějakou tu výhodu Rainbowlaugh
I just Mesu around.

Všichni jsou už mrtví, Dave!

Moje DA: MesuYoru DA
#97
Nic, výhoda se zabavuje pro výhodu Dumba Rainbowlaugh Jsem sobec, já vím. Ale když už mě jeden z vás tím nazval, tak aspoň jednou si na něj můžu zahrát Rainbowlaugh
Spoluzakladatel a druhý člen ANfWF
Pravda, bronies nebudou kompletní bez Dumbasse. Jako blázen a nepředvídatelné jako on, nikdy podceňovat dovednosti "Dumbass"! Nikdy nevíte, co se může stát ...
#98
(14.11.2012, 19:15)Dumbass_CZ Napsal(a): Nic, výhoda se zabavuje pro výhodu Dumba Rainbowlaugh Jsem sobec, já vím. Ale když už mě jeden z vás tím nazval, tak aspoň jednou si na něj můžu zahrát Rainbowlaugh

Na mě nekoukej já jsem tu jenom chvilku Pinkiehappy - a kdyžtak o výhodu se klidně i poperu Rainbowlaugh A nebo se na to prostě a jednoduše vykašlu, protože oni na něco takového stejně nepřistoupí Rainbowlaugh ( i když by to bylo dokonalé)
I just Mesu around.

Všichni jsou už mrtví, Dave!

Moje DA: MesuYoru DA
#99
Nikdy něříkej nikdy Rainbowlaugh
veľmi pekné, akurát to s tým srdcom mohlo byť kúsok napínavejšie Pinkiehappy


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)