Hodnocení tématu:
  • 7 Hlas(ů) - 4.86 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Obrázky od Midnight
#61
Vzhledem k narocnosti vyroby Chrysalis jsem na chvili od ni upustila a zacala pracovat na OC jedne pani, ktera dela uzasne strihy na siti poniku a nabizi je volne k prodeji Pinkiesmile

Hriva a ocas budou take z hliny, toto je jen zkouska sablony Pinkiesmile
[Obrázek: oc2_by_tersaziu-d5j875l.jpg]

Zde dalsi pohled http://th03.deviantart.net/fs71/PRE/f/20...5j8760.jpg

Na trochu delsi krk, ale toho jsem si vsimla bohuzel az pozde, kdyz jsem dodelavala nohy :I
I'm not crazy. My reality is just different than yours.
Nezadouci osoba.
hue hue hue
Odpovědět
#62
Dalsi obrazek ve vyvoji. Ja je fakt musim zacit dokreslovat Twilightsmile

[Obrázek: LjJci.jpg]
I'm not crazy. My reality is just different than yours.
Nezadouci osoba.
hue hue hue
Odpovědět
#63
Kreslíš luxusně Rainbowlaugh

Doufám že si nezapoměla Rainbowwild
[360NOSCOPE][MLG][YOLOSWAG]MONTAGE[420BLAZEIT]
Odpovědět
#64
(18.11.2012, 20:54)Kempa Napsal(a): Kreslíš luxusně Rainbowlaugh

Doufám že si nezapoměla Rainbowwild

Lyra a Colgate jsou v poradniku Rainbowlaugh Nebo spis nacmarana skica, mozna je zvladnu dneska nebo zitra Rainbowlaugh Netusim Twilightsmile
I'm not crazy. My reality is just different than yours.
Nezadouci osoba.
hue hue hue
Odpovědět
#65
hej dobře ty... Rainbowlaugh
love, tolerance and friendship .... Missing my life ... But I'm an optimist Pinkiecrazy so fun, fun, fun, music and Dubstep!! Pinkiecrazy
Odpovědět
#66
hezké ale blbe nafocený Pinkiesmile ten den vždycky rychle uteče a pak musíme fotit večer RainbowlaughD ) rudovlasý pony je super ale flutter má trochu vykulený oko (díky tmě a ty přepálený barvy a očka vypadají gumovitě holt zasranej večer Pinkiesmile )
cheme lepší fotku ! nebo nejlíp scan Pinkiesmile
Odpovědět
#67
Tak ono se dá tak trochu fotit i v noci, i když máte třeba jen zářivky.. je je třeba si pohrát se závěrkou foťáku, aby to nebylo moc světlé nebo tmavé (a netřást rukou), pak na počítači upravit jas/kontrast/gamma, popř. to přiostřit, a hlavně je většinou potřeba dodat modrou složku barev, aby to nebylo nažloutlé z umělého světla..
DeviantArt & Home, Bronies galerie. Ask me.
Odpovědět
#68
Scanner neni a ja ve dne spim a kreslim v noci Rainbowlaugh
I'm not crazy. My reality is just different than yours.
Nezadouci osoba.
hue hue hue
Odpovědět
#69
(20.11.2012, 18:16)MidnightShadow Napsal(a): Scanner neni a ja ve dne spim a kreslim v noci Rainbowlaugh

Rainbowhuh :ted sem si vsiml u te fialove sculptury vzadu je docela hezká kresbička ! víc takových jiných kresbiček prosím .)
Odpovědět
#70
(20.11.2012, 18:23)Baterka Napsal(a):
(20.11.2012, 18:16)MidnightShadow Napsal(a): Scanner neni a ja ve dne spim a kreslim v noci Rainbowlaugh

Rainbowhuh :ted sem si vsiml u te fialove sculptury vzadu je docela hezká kresbička ! víc takových jiných kresbiček prosím .)

Jej, to jsem kreslila kdysi jen tak z hecu Rainbowlaugh Ja mam vic kreseb, ale nemam scanner a fotit je to blbe, tak nekdy snad.
I'm not crazy. My reality is just different than yours.
Nezadouci osoba.
hue hue hue
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)