Hodnocení tématu:
  • 3 Hlas(ů) - 4.33 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Azazel se snaží kreslit
Jo, nemáš z toho ten spávnej pocit, že to je tvoje vlasní dílo, ale je to potřeba pro naučení se. Prostě reference, a bohužel neexistuje nic jako reálnej FiM poník, tkaže vždycky musíš obkreslovat někoho, dokud se to nenaučíš Pinkiesmile
DeviantArt Last.fm

Ajsleepy Líbí se vám, jak se chovají poníci? Buďte taky takoví =)
Odpovědět
Tak to je jasný to mi zas tak netrápí Twilightsmile ... mě jenom vadí kopírování konkrétního umělce který má svůj styl, námět, téma atd.
Odpovědět
Zas kopírováním hodně rozdílnejch umělců si vyzkoušíš věci, který by tě vůbec nenapadly, a pak to třeba využiješ při vytváření vlastního stylu.
drunken mantis grabs your ass
Odpovědět
kopírování.. to je sáhodlouhý téma na stovky stránek.. člověk se ale musí hledat :o)
Odpovědět
Zmok: Tak se na to snažím dívat ale stále mám pocit že to tomu dotyčnému kradu Unsuresweetie asi jsem moc morální :-D

Baterka: to asi jo...... Talent nejsem a tak se hold musím nějak učit Rainbowlaugh (Neříkám že by se taky nemuseli učit)
Odpovědět
Celej pokrok lidstva je založenej na tom, že se vezme to co vytvořil někdo jinej a trochu se to zlepší.
Samozřejmě je pak slušnost odkázat na původní dílo, pokud to někde zveřejňuješ. Spousta lidí boužel ani neřekne, že podle nějakýho vzoru kreslili.
drunken mantis grabs your ass
Odpovědět
No já jsem chtěl na to odkázat ale nevím přesně kdo to dělal (je to z mé sbírky kde je toho hafec) a k PC abych to zjistil se dostanu nejdřív v pondělí Unsuresweetie

Dodatek: taky jsem to nikam jinam nedal a byl to jen výstřižek z obr.
EDIT: Nakonec jsem ho našel Twilightsmile je to Mekamaned (dodatečně doplněno)
http://mekamaned.deviantart.com/
Odpovědět
Tak jsem si řek že si skusím udělat něco podle návodu (ale je fakt že jsem se stím skoro neřídil Rainbowlaugh )… No a máme tu kočičku Twilightsmile
[Obrázek: DSCF22022.jpg]
Tohle je to z čeho jsem vycházel ale je to dost mimo

EDIT2: Přefoceno a dodělaný některé zapomenuté maličkosti (jako třeba ty vousky Rainbowlaugh )
Odpovědět
pomocí týhle stránky vznikli moje uplně první výtvory Pinkiesmile který sem samozřejmě nikdy nehodim Rainbowlaugh uplně mě to připoměli že sem chtěl nakreslit polidštěnou Dashie Pinkiehappy

jinak kočka supr jen na fousky si se nějak vykašlal
Breakbeat, dnb, tekno, uk garage, 2step, trance, orchestral, speedcore ! Heart


Dune - Can't Stop Raving Rainbowkiss

DA
Odpovědět
Ccody: Tak to by bylo fajn se do toho vrhnout Twilightsmile……
Jinak dík Twilightsmile ale to není jediný co jsem odflákl… co člověk může chtít od 30 max 45 min. Rainbowlaugh (u mě)
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)