Hodnocení tématu:
  • 13 Hlas(ů) - 3.92 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bitva o kopec
*vrátí se po nějakém čase zpátky s raketometem a vrtulník odstraní* Pinkiehappy
You hurt me now, but I won't cry
I am Octavia

Ditch me now, but it's you who'll have lost it all
Lost now and bleeding love
Rain it pours, but I won’t let it bring me down
I’m playing now, won’t wait on love




Odpovědět
Jakým raketometem bys to udělal? Jen pro info...
Ne, ne, ne a ještě jednou NE.
Odpovědět
(11.12.2012, 09:28)someone Napsal(a): Jakým raketometem bys to udělal? Jen pro info...
Třeba RM-70 GRAD? Rainbowlaugh Stinger by možná stačil no Rainbowwild
You hurt me now, but I won't cry
I am Octavia

Ditch me now, but it's you who'll have lost it all
Lost now and bleeding love
Rain it pours, but I won’t let it bring me down
I’m playing now, won’t wait on love




Odpovědět
Tak to jo, ten ti počítám. Stinger.. Ten jo. Už jsem čekal že napíšeš RPG-7. No, BTW, asi si válkyschopný nepřítel. Budeš používat i vojsko? Rád bych totiž slyšel tvou výbavu...
Ne, ne, ne a ještě jednou NE.
Odpovědět
(11.12.2012, 09:34)someone Napsal(a): Tak to jo, ten ti počítám. Stinger.. Ten jo. Už jsem čekal že napíšeš RPG-7. No, BTW, asi si válkyschopný nepřítel. Budeš používat i vojsko? Rád bych totiž slyšel tvou výbavu...

Já jsem válkyschopný jen občas, ale tak jo. Desert Eagle, FN FAL... myslíš osobní výbavu, nebo s sebou mám dotáhnout víc lidí a nějakou artilerii? Rainbowlaugh
You hurt me now, but I won't cry
I am Octavia

Ditch me now, but it's you who'll have lost it all
Lost now and bleeding love
Rain it pours, but I won’t let it bring me down
I’m playing now, won’t wait on love




Odpovědět
Výbava tvé armády. Stačí mi útočná puška, kulomet, doplňky a třeba pistole a sniper jaký používáš. Třeba já a jakub máme východní techniku.
Ne, ne, ne a ještě jednou NE.
Odpovědět
jakákoliv 5.56 Sniper Rifle mi stačí, jinak používám CHAUCHAT Rainbowlaugh ...ne, kulomet klasický M-60 pistole desert eagle nebo mauserka... tu miluju :3 a raketomet obvykle stinger. Líbí se mi hodně starý panzerfaust, tanky ničit umí :3 tříštivé granáty... FN FAL nebo AK-47 podle nálady, ale ten bere skoro každý Rainbowlaugh
You hurt me now, but I won't cry
I am Octavia

Ditch me now, but it's you who'll have lost it all
Lost now and bleeding love
Rain it pours, but I won’t let it bring me down
I’m playing now, won’t wait on love




Odpovědět
Oki.. Vsechno krom AK-47 muzes mit. BTW mas 2 hodiny na postaveni zakladny. Potom... Zautocim. Ale mym stylem.
Ne, ne, ne a ještě jednou NE.
Odpovědět
(11.12.2012, 12:04)someone Napsal(a): Oki.. Vsechno krom AK-47 muzes mit. BTW mas 2 hodiny na postaveni zakladny. Potom... Zautocim. Ale mym stylem.

Sorry, mám moc práce teďka, musím uklízet věci co mám v komoře Flutterrage a třídit oblečení. Každopádně *vystřelí na kopec pár raket Tomahawk a pak tam doběhne s armádou a začne stavět základnu* hmmm, pár kulometných hnízd na strategické okraje, SAM a SSM odpalovače doprostřed, tanky Tiger na hlavní cestu a 3/4 vojáků je schopno okamžité akce. Zbytek je záloha, medici, spojovatelé atd Pinkiesmile *uprostřed vzniká podzemní velitelské stanoviště a na povrchu se montuje komunikace*
You hurt me now, but I won't cry
I am Octavia

Ditch me now, but it's you who'll have lost it all
Lost now and bleeding love
Rain it pours, but I won’t let it bring me down
I’m playing now, won’t wait on love




Odpovědět
Já po kopci rozvěsím falešné letáčky že ROIDK (Regionální organizátor integrované dopravy kopce) mění trasy, což tě donutí se odstěhovat z kopce, protože by sis nemoh jet nakoupit, a pak zaberu tvoje místo.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)