Hodnocení tématu:
  • 13 Hlas(ů) - 3.92 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bitva o kopec
Na kopci je bohuzel Samota a ty samotny vejdes do pasti a zajmou te. Chystaji se te popravit jako Rogvirra ale v tom priletel DerpingWork na draku (Odahviingovi) a zacal vsechny zabijet. Jakmile zachranil Geechstu tak se vydal s ni do Vetrneho Zlebu.
Odpovědět
Vyhnal jsem z kopce soudruha samotu a kopec je muj...

Odesláno z mého Full AOSP on Rk29sdk
Ne, ne, ne a ještě jednou NE.
Odpovědět
Sombra vytahne s armadou Markarthu a Falkreathu na tebe. Prisli ostatni aby ti pomohly pri boji.
Odpovědět
Prišiel som, hackol som celý Skyrim a vyšiel som na kopec (jee Some You are here!)


Odpovědět
Jako pravý sniper sem Craftitka sestřelil a sám vylezl na kopec a postavil tam bunker Ajsmug
Odpovědět
Prisla armada Zaprisahlich a zpachali na vas atentat.
Odpovědět
(Prečo ma všetci furt zabíjajú Twilightoops ) Respawn in: 3, 2, 1, 0. Spawnem sa na kopci na bunkri. Začnem skákať po bunkri až kým sa neprepadne strecha Pinkiecrazy Postavím sa na kopec...


Odpovědět
Thalmori sli potichu zlikvidovat bunkr na kopci a s pomoci slaviku a temneho bratrstva sli znicit vse na kopci. Na kopci byl postaven Markarth ktery nejde nijak znicit (viz. Skyrim - Markarth.)
Odpovědět
Všechny sem vás zlechtal peříčkem a shodil sem vás dolů Pinkiesmile Markarth je můjRainbowlaugh
Odpovědět
Ehm..Markarth patri trpaslikum takze se s nima musis delit. Btw na mesto utoci Daedry.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)