Hodnocení tématu:
  • 13 Hlas(ů) - 3.92 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bitva o kopec
Odinstaluju Skyrim a Markarth už není. Zavolám si Kassadina Void Walkera a Malzahara the Prophet of the Void. Ti mi chrání kopec a pošlou do voidu každého, kdo se jenom přiblíží
Embrace the Darkness


"People are like dice. We throw ourselves in the direction of our choosing..."

MGQ: Paradox

Yuela! You are...beatiful female swordsman

I am not brony, but I visit this site for shit & giggles
Odpovědět
I'll swallow their souls!
Cynik, pokrytec, ignorant, flegmatik, egoista. To jsou mé klady. Mám však i zápory.

Když vás uprostřed noci vzbudí syčící kozí lebka co seskočila z nočního stolku a utekla na pavoučích nohou, bude se vám spát mnohem lépe když zjistíte, kam to sakra zalezla.

Se stim smiřte
Odpovědět
Poslu na koec ruskou armadu, vcetne letectva, tanku, specnaz a dalsi pechoty... kopec je muj...


Odesláno z mého Full AOSP on Rk29sdk
Ne, ne, ne a ještě jednou NE.
Odpovědět
VRatil jsem se pomoci elder scroll v case a dovezl si armadu valecniku a draku. Kopec is my
Odpovědět
Přiletim s Ufem a pár výstřelama z laseru pošlu tvojí středověkou army do kytek. S ufem přistanu na kopci a budu si tam campit.
Odpovědět
Bohužel jsi sejmula svoje stoupence. Mý draci zaútočily na tvou "loď" a celou ji zničily.
Odpovědět
Jakkoliv nepravděpodobné se to může zdát, sem chlapec Twilightsmile
Odpovědět
Vytvořím sochu Pinkie Pie v obřím provedení a tu nechám skočit na kopec a všechny Vás zamáčknout a pak by hopsala dál a já mám kopec pro sebe!
Love and Tolerate není hloupost.

723462958

vanamartincz@gmail.com
Odpovědět
Využiju bordelu na ruském ministerstvu a odpálim jednu raketku SCUD na kopec. Ale luftnu se, takže kopec stále stojí. Ovšem silně kontaminovaný.
Ne, ne, ne a ještě jednou NE.
Odpovědět
*dojde tam v atombordelu a raduje se, že má kopec* Rainbowlaugh
You hurt me now, but I won't cry
I am Octavia

Ditch me now, but it's you who'll have lost it all
Lost now and bleeding love
Rain it pours, but I won’t let it bring me down
I’m playing now, won’t wait on love




Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)