Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Epizoda 10: Keep Calm and Flutter On
S pribehem a dialogy Ajsmug
Odpovědět
OndraHub: Ano, je to jenom reklama. Jenomže, co si pamatuju, tak v prvních sérií měla tahle reklama i skvělé příběhy, kvůli kterým jsem si poníky zamiloval.

(19.01.2013, 20:54)jadus Napsal(a): Já nevim co s ním pořád všichni máte. Mě se například jeho comeback líbil, protože mi přišel divně useknutý na začátku druhý série. A co vy víte, třeba je součástí vyššího plány, kdy Celestia bude muset pomocí Discorda zachránit svět a propůjčí k tomu Twi křídla.

Jestli se tohohle skutečně někdy dočkáme, tak tvůrci celý seriál zničí celou Equestrii lépe, než všichni dosavadní záporáci dohromady.

Eyup!

Love and Tolerate je heslo haterů, ne broníků!
Odpovědět
Btw vymazavani zla...King Sobra - dobry.
Chrysalis - dobra
Discord - dobry
...
Jde to do haj*lu...Vsichni vime ze tento porad jednou omrzi a prejde se na lepsi.
Odpovědět
(19.01.2013, 20:59)DerpingWork Napsal(a): Odejita?

Yup. Pravděpodobně. Její díl práce byl hotov.
Odpovědět
jo jo s tou reklamou je to fakt a krom toho mi příjde, že zapomínáte na to pro kterou věkovou kategorii je tento seriál dělaný a to konkrétně pro děti předškolního věku, které v tomhle seriálu nehledají hlubší smysl jako super-extra kritický adolescenti Pinkiesmile
"Jediné, co vážně ohrožuje dominanci člověka na této planetě, je virus."
Joshua Lederberg, Ph.D, Laureát Nobelovy ceny

"Pošetilý byl ten člověk, jenž postavil svůj dům na písku"

Můj mozek je jako Bermudský trojúhelník. Informace jdou dovnitř, ale pak už je nikdo nikdy nenajde.

Spousta lidí je naživu jen proto, že je nelegální je zabít.
Odpovědět
Príliš veľké zásluhy? Predsa len, je to človek stojaci za FIM, takže určité zásluhy má. No žeby sme to preháňali...
Fórum umiera, zmierte sa s tým.
Odpovědět
Ondra to napsal pěkně... Rainbowlaugh někdy mam pocit že nebohou Lauren používáte jen jako buzzword a vysvětlení všech chyb v dílech.
Odpovědět
(19.01.2013, 21:30)Grunt Napsal(a):
(19.01.2013, 20:59)DerpingWork Napsal(a): Odejita?

Yup. Pravděpodobně. Její díl práce byl hotov.
Btw ten otaznik jsem psal kvuli slovu... Odejita? To je slovo?
Odpovědět
Zabily discorda ... nemám rád tvůrce Unsuresweetie Twilightangry2
Spoluzakladatel a druhý člen ANfWF
Pravda, bronies nebudou kompletní bez Dumbasse. Jako blázen a nepředvídatelné jako on, nikdy podceňovat dovednosti "Dumbass"! Nikdy nevíte, co se může stát ...
Odpovědět
Tak „odejíta“? Já nevim.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)