Hodnocení tématu:
  • 20 Hlas(ů) - 3.85 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Už jsi někdy ...?
Počkaj, zistím...

Ešte nie.

Už si niekedy rozmýšľal nad založením bronyzmu ako oficiálneho vyznania?
Fórum umiera, zmierte sa s tým.
Odpovědět
Lžeš, všechno je radioaktivní :-P
Něco mi říká, že bronysmus nebo ponysmus už dávno existuje Rainbowlaugh

Už jste někdy někoho omylem oslovili jménem poníka? Rainbowlaugh
Cynik, pokrytec, ignorant, flegmatik, egoista. To jsou mé klady. Mám však i zápory.

Když vás uprostřed noci vzbudí syčící kozí lebka co seskočila z nočního stolku a utekla na pavoučích nohou, bude se vám spát mnohem lépe když zjistíte, kam to sakra zalezla.

Se stim smiřte
Odpovědět
No, niečo na tom bude Rainbowlaugh

[Obrázek: bc3c3e_3118621.jpg]

A k otázke:
Nnope...

Už vám niekedy došli otázky a nevedeli ste, čo sa pýtať?
Fórum umiera, zmierte sa s tým.
Odpovědět
Prave teraz Rainbowlaugh
Uz si videl cloveka ktory mal 111 prispevkov ?
Odpovědět
Právě teď

Už jsi někdy viděl člověka co měl nad 3000 příspěvků?
Cynik, pokrytec, ignorant, flegmatik, egoista. To jsou mé klady. Mám však i zápory.

Když vás uprostřed noci vzbudí syčící kozí lebka co seskočila z nočního stolku a utekla na pavoučích nohou, bude se vám spát mnohem lépe když zjistíte, kam to sakra zalezla.

Se stim smiřte
Odpovědět
Také niečo existuje? Herr Dumbass mal niečo cez 2000, no nad tri sa tu ešte nik nenašiel.

Už si niekedy napísal fanfic?
Fórum umiera, zmierte sa s tým.
Odpovědět
Já jsem viděl člověka co měl nad 20k příspěvků za cca dva měsíce, jenom ne tady. Vyhrál titul "krutý spammer"

Jo, pár falloutích a jeden poníkovskej. Sbírám myšlenky na další.

Stejná otázka
Cynik, pokrytec, ignorant, flegmatik, egoista. To jsou mé klady. Mám však i zápory.

Když vás uprostřed noci vzbudí syčící kozí lebka co seskočila z nočního stolku a utekla na pavoučích nohou, bude se vám spát mnohem lépe když zjistíte, kam to sakra zalezla.

Se stim smiřte
Odpovědět
Nope, no ako zarytý fanúšik Puza sa už dlhší čas pohrávam s myšlienkou napísať MLP fanfic s mafiánskym podtónom Twilightsmile

Už si niekedy jedol nejaké jedlo, ktoré by si druhýkrát nikdy v živote nezjedol?
Fórum umiera, zmierte sa s tým.
Odpovědět
O veškerém jídle které jsem kdy jedl platí, že podruhé už bych ho pak jíst nechtěl Twilightsmile


Co se týče jídla... poznamenala tě v něčem jídelna základní školy? Rainbowlaugh
Cynik, pokrytec, ignorant, flegmatik, egoista. To jsou mé klady. Mám však i zápory.

Když vás uprostřed noci vzbudí syčící kozí lebka co seskočila z nočního stolku a utekla na pavoučích nohou, bude se vám spát mnohem lépe když zjistíte, kam to sakra zalezla.

Se stim smiřte
Odpovědět
Nepamätám sa, no na strednej som sa niekedy márne snažil prísť na pôvod toho, čo som mal na tanieri Rainbowlaugh

Už si niekedy jedol koňa? (saláma je vraj celkom kvalitná)
Fórum umiera, zmierte sa s tým.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)