Hodnocení tématu:
  • 30 Hlas(ů) - 4.73 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vlče tvoří
Ještě jednou děkuju všem, co se na můj livestrem přišli podívat (a zvlášť těm co komentovali) a vydrželi tam těch 7 hodin... Applejackconfused Vážně by člověk neřekl jak může být kreslení vyčerpávající... Ajsleepy ale doufám, že výsledek stojí za to:
[Obrázek: fluttershy_on_canterlot_wedding_by_mao_o...5uqmep.png]

Díky za připomenutí Bluro, tady je ještě jedna taková blbost, co vznikla při skrytí některých vrstev Twilightblush
[Obrázek: discorded_fluttershy_by_mao_ookaneko-d5usd27.png]
Chcete-li vidět více z mé tvorby, najdete ji na mém deviantARTu, FB stránce, Patreonu.
Odpovědět
To je tak úžasnej obrázek, až se mi chce brečet, že jsem na tom streamu nebyl až do konce Rainbowkiss Fluttercry
www.mlpinfo.cz

Steam

Jsem jen hloupý poník bez cutie marku.

All pizza and no pizza makes pizza a pizza pizza.
Odpovědět
Snad se jednou zlepším natolik, že mi to nebude trvat tak dlouho Twilightsmile
Chcete-li vidět více z mé tvorby, najdete ji na mém deviantARTu, FB stránce, Patreonu.
Odpovědět
každé umělecké dílo potřebuje svůj čas, rychlost je většinou na škodu. i tak se koukám co se za ty 2 hodiny po tom co mi byla násilně vypnuta wifi na tom obrázku objevilo
Odpovědět
Na streamu jsem byl od začátku až do konce a tam jsem vypsal svoje názory... Téhle Fluttershy prostě nemám co vytknout, zdá se mi prostě dokonalá. Flutterryay

+1
Fluttershy fan Flutterryay...YAY!
Froldův fanklub (Wiki)
DaveL - Vzpomínejme
Odpovědět
A kde je ten Discord? Rainbowlaugh
Fimfiction is love,
Fimfiction is life.
Odpovědět
Ty tvý obrázky sou pořád lepší a lepší. A poslední dobou už nai nevypadají tak smutně. To sou další plusový body... Raritywink
Odpovědět
No jak jsi to připoměl tak si myslím že Vlče za chvíli bude Brony který měl nejvíc plusek! Pinkiecrazy Anebo už je! Rainbowlaugh
Derp here Derp there everyone wants Derpy! Derpytongue2


Dívejte se také na DeviantART http://xuriux.deviantart.com/ na moje obrázky nebo na webu Bronies http://bronies.cz/Vlakno-Flattieho-Vektorizace
Odpovědět
Soooo Kaaawaaaiii~. Mně hrabe, je to pěkný ;]
Embrace the Darkness


"People are like dice. We throw ourselves in the direction of our choosing..."

MGQ: Paradox

Yuela! You are...beatiful female swordsman

I am not brony, but I visit this site for shit & giggles
Odpovědět
Mě se na Mao nejvíc líbí, že má svůj osobitý, snadno rozeznatelný styl. To se třeba u nás na výtvarce cenilo a ne každý ho měl. Měla jsem spoustu talentovaných spolužáků, ale takových těch "řemeslně" talentovaných. Jejich obrazy byly perfektně nakreslené, s dokonale použitými barvami, ale jeden jak druhý a bez duše. To u Mao nehrozí Pinkiesmile
Jinak mám pocit, že jí kazíme těmi našimi pozitivními komentáři, tak už se tolik nebojí a tím pádem se začínají její poníci smát. A to i očima Pinkiehappy
You didn't choose the thug life. And the thug life didn't choose you either.

It's no problem for me, but it's a problem for you.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)