Hodnocení tématu:
  • 30 Hlas(ů) - 4.73 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vlče tvoří
Nadhera zlatičko. To se ti moc povedlo.
Má spisovatelská tvorba


Skype: Memphis-san
Odpovědět
Souhlasíte se mnou že by tohle mělo být na EQD? Je to lepší jak většina komixů co jsem tam viděl a neříkám to protože to je Mao.
“Ultimately, Fluttershy killed us all.” - Steelhooves

“You say that they’ll either kill me or I’ll give up.  Well they’re going to have to fucking kill me, because their world is a lie and I will not give up.  Ever!” - Littlepip

Ptejte se mě! Twilightsmile
Odpovědět
To je krásné... Roztomilé a hlavně úžasně nakreslené. :3
Mám ráda plyšový alpaky. Ta moje je růžová a jmenuje se Josefína. Heart

INFJ a hejtr, tak se aspoň předem připravte.

Jsem zde. Pokud si mě ale jen tak přidáte a ani nenapíšete, kdo jste, je malá šance, že žádost přijmu.
Odpovědět
Konečně jsem se dočkal, a stálo to zato. Také mám názor, že to může konečně ukázat Rarity ve svém dobrém světle. Pospojit, a šup šup ... bude to na EQD Pinkiesmile

PS: Já už na konci čekal KubeKKa, naštěstí jen Spike Rainbowlaugh
Spoluzakladatel a druhý člen ANfWF
Pravda, bronies nebudou kompletní bez Dumbasse. Jako blázen a nepředvídatelné jako on, nikdy podceňovat dovednosti "Dumbass"! Nikdy nevíte, co se může stát ...
Odpovědět
Dumbass: Vědět jak to na EQD dát tak to hned udělám a hodím tam rovnou vše co Mao udělala xD. Hlavně když vím kolik práce si s tím každý víkend dává a jak málo času na sebe kvůli tomu máme.
“Ultimately, Fluttershy killed us all.” - Steelhooves

“You say that they’ll either kill me or I’ll give up.  Well they’re going to have to fucking kill me, because their world is a lie and I will not give up.  Ever!” - Littlepip

Ptejte se mě! Twilightsmile
Odpovědět
Na EQD nevkládají uživatelé Ajsmug
Spoluzakladatel a druhý člen ANfWF
Pravda, bronies nebudou kompletní bez Dumbasse. Jako blázen a nepředvídatelné jako on, nikdy podceňovat dovednosti "Dumbass"! Nikdy nevíte, co se může stát ...
Odpovědět
To samozřejmě vím, spíš jsem přemýšlel jestli nejde jejich adminům střelit linky party-kanonem do okna nebo něco podobně šíleného.
“Ultimately, Fluttershy killed us all.” - Steelhooves

“You say that they’ll either kill me or I’ll give up.  Well they’re going to have to fucking kill me, because their world is a lie and I will not give up.  Ever!” - Littlepip

Ptejte se mě! Twilightsmile
Odpovědět
Tak já s EQD nemám moc zkušenosti, ale adminům se posílají myslím velké projekty a zprávy.
Mao už si párkrát všimli ... možná už jí maj i ve watchi, tak uvidíme, jestli i tentokrát Pinkiesmile
Spoluzakladatel a druhý člen ANfWF
Pravda, bronies nebudou kompletní bez Dumbasse. Jako blázen a nepředvídatelné jako on, nikdy podceňovat dovednosti "Dumbass"! Nikdy nevíte, co se může stát ...
Odpovědět
Ještě by to chtělo vzájemně prolinkovat jednotlivý díly komixu na dA.
drunken mantis grabs your ass
Odpovědět
Zmok: To bohužel Mao teď udělat nemůže, protože bude teď 5 dní na intru kde nemá internet.

Dumbass: Hehe třeba ano.
“Ultimately, Fluttershy killed us all.” - Steelhooves

“You say that they’ll either kill me or I’ll give up.  Well they’re going to have to fucking kill me, because their world is a lie and I will not give up.  Ever!” - Littlepip

Ptejte se mě! Twilightsmile
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)