Hodnocení tématu:
  • 30 Hlas(ů) - 4.73 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vlče tvoří
Jelikož vlčeti dopadla špatně prohlídka u doktora bude ještě týden doma, takže si může dovolit opět kreslit pony věci... Tohle je speciálně sem: http://bronies.cz/Vlakno-1-Challenge-Dark-Side, ale prvně to chci zveřejnit pouze v tomhle tématu.
Také jsem pořídilo záznam z kreslení, ale jsou s tím trochu problémy, takže se to tu oběví snad zítra.
[Obrázek: the_dark_celestia_by_mao_ookaneko-d5mtor9.png?1]
Chcete-li vidět více z mé tvorby, najdete ji na mém deviantARTu, FB stránce, Patreonu.
Odpovědět
Úžasné! Ten obrázok mi veľmi pripomína Silent Hill (čo je inak vynikajúca japonská hororová hra) a hlavne dokazuješ, že dokážeš maľovať v rôznych štýloch.
A ten komiks o získaní CM.. na to nemám slov!
Aby som sa neopakoval, tak môj rešpekt a uznanie voči tebe sa posunuli na nový level...
I'm the S to the M to the O K E
And ain't no other pony got a hookah like me
I'm Smokelicious
http://itsjustred.deviantart.com/
Odpovědět
(01.12.2012, 22:46)red Napsal(a): Úžasné! Ten obrázok mi veľmi pripomína Silent Hill (čo je inak vynikajúca japonská hororová hra) a hlavne dokazuješ, že dokážeš maľovať v rôznych štýloch.
A ten komiks o získaní CM.. na to nemám slov!
Aby som sa neopakoval, tak môj rešpekt a uznanie voči tebe sa posunuli na nový level...

Silent Hill mám rádo a zatím jej znám jenom z filmů a vyprávění pánečka... a nedávno jsem vidělo Silent Hill 2 Pinkiecrazy a někdy mi přijde, že tohle mi jde lépe, než ty roztomilosti Twilightblush
Um a jsem rádo, že se to líbilo a za nový level! Flutterryay yaaaay~!
Chcete-li vidět více z mé tvorby, najdete ji na mém deviantARTu, FB stránce, Patreonu.
Odpovědět
Vlče prosím tě čím si ten CM komix dělalo? =)
Momochodem co se ti stalo? Jsi nemocné? Twilightoops
Fimfiction is love,
Fimfiction is life.
Odpovědět
Stejně jako předešlé věci, tužkou na chamoist papír a potom barvy upravené v Photo Filtre studio (selekce a potom přidání přechodů a stínování pomocí korekcí gamy)
Jsem nemocné už asi měsíc a půl, mělo jsem zápal plic Fluttershysad
Chcete-li vidět více z mé tvorby, najdete ji na mém deviantARTu, FB stránce, Patreonu.
Odpovědět
Včerejší výtvor Twilightsmile, vlastně jsem si nakreslilo 3 obrázky, které teď budu postupně colorovat a tady je první:
[Obrázek: so_many_snowflakes__by_mao_ookaneko-d5n0o9i.png?1]
Protože sníh konečně dorazil i na Moravu Flutterryay yaaay~ Taky tak rádi pozorujete padající vločky? A hlavně když je jich strááášně moc a vy jste uvnitř a ještě vás hřeje do nohou topení u okna? Mmmmmmm Scootangel
Chcete-li vidět více z mé tvorby, najdete ji na mém deviantARTu, FB stránce, Patreonu.
Odpovědět
Dalsi uzasny vytvor. Pinkiesmile
Odpovědět
(03.12.2012, 12:39)MaoOokaneko Napsal(a): Protože sníh konečně dorazil i na Moravu Flutterryay yaaay~ Taky tak rádi pozorujete padající vločky? A hlavně když je jich strááášně moc a vy jste uvnitř a ještě vás hřeje do nohou topení u okna? Mmmmmmm Scootangel

Jako typická lvice narozená v půlce prázdnin zimu, sníh a Vánoce z duše nenávidím. Jo, z tepla pokoje se na to kouká pěkně, chvilku. Ale dlouhé vystavení zimě, sněhu a nedostatku slunce mě deprimuje... Docela bych brala koncept zimního spánku Pinkiehappy
You didn't choose the thug life. And the thug life didn't choose you either.

It's no problem for me, but it's a problem for you.
Odpovědět
Krasný výtvor a povedený! Ve sněhu ten nápad mě taky tlouk a taky už na něm pracuji.... Pinkiesmile
Derp here Derp there everyone wants Derpy! Derpytongue2


Dívejte se také na DeviantART http://xuriux.deviantart.com/ na moje obrázky nebo na webu Bronies http://bronies.cz/Vlakno-Flattieho-Vektorizace
Odpovědět
(03.12.2012, 13:03)Azuliana Napsal(a):
(03.12.2012, 12:39)MaoOokaneko Napsal(a): Protože sníh konečně dorazil i na Moravu Flutterryay yaaay~ Taky tak rádi pozorujete padající vločky? A hlavně když je jich strááášně moc a vy jste uvnitř a ještě vás hřeje do nohou topení u okna? Mmmmmmm Scootangel

Jako typická lvice narozená v půlce prázdnin zimu, sníh a Vánoce z duše nenávidím. Jo, z tepla pokoje se na to kouká pěkně, chvilku. Ale dlouhé vystavení zimě, sněhu a nedostatku slunce mě deprimuje... Docela bych brala koncept zimního spánku Pinkiehappy

No já jsem taky podle kalendáře lvice, ale vůbec to na mě poslední dobou nesedí. A taky nemám rádo dlouhé stání v zimě... hlavně proto, že jsem hrozný zmrzlík a ruce i nohy mám jako žaba i v létě za hrozných veder Twilightblush
Chcete-li vidět více z mé tvorby, najdete ji na mém deviantARTu, FB stránce, Patreonu.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)