Hodnocení tématu:
  • 4 Hlas(ů) - 4.75 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vaše pony sbírka...
Ona má Scootaloo! Rainbowhuh závidím.
Making the world softer, one plushie at the time.

DeviantArt
Twitter
Odpovědět
Tak to je druhý nejoblíbenější kousek mojí zbírky! Twilightsmile Scootaloo miluju! Twilightblush Hned 3 best pony Rainbowlaugh
Konvička varuje: Nejsem normální... otočte své pomeranče a odejděte do země vycházejícího slu-... chci říct do země vycházejícího čaje... Facehoof

PS: Výslovnost LovelyMaii = LavlyMej Pinkiehappy

Odpovědět
CMC pokud vím pořád někde jdou sehnat.
Brahmavihára – buddhistické L&T
„Maybe next time you will take a second look
and not judge the cover of the book“
– Zecora
ENTP | Ask me spike letter
Odpovědět
(13.04.2013, 19:27)LovelyMaii Napsal(a): Tak tohle je moje Twilightblush
[Obrázek: d78a64720c_91897968_o2.jpg]

Zatím jsem se soustředila jen na česací a na blindbagy se pouštím teď Ajsmug


ten znám...ty víš odkud
závidím *jde ji uškrtit*
blep blep blep blep blep

DA
INSTAGRAM
_________________________________________________________________
Odpovědět
Hmm... jak tak přemýšlím, tak si myslím, že pár blindbagů bych si koupit mohl. Ale to se zase bojím... napochodovat do obchodu a kupovat tam poníky Rainbowlaugh
První Equestrijský Drakobijcobijec
Odpovědět
(14.04.2013, 16:21)Dex Napsal(a): Hmm... jak tak přemýšlím, tak si myslím, že pár blindbagů bych si koupit mohl. Ale to se zase bojím... napochodovat do obchodu a kupovat tam poníky Rainbowlaugh

Přesně Applejackunsure už vidim ty lidi jak se na mě budou divně dívat když tam budu stát u pokladny s blingbagem Twilightoops
Odpovědět
Dex,ja keď si kupujem ponikov tak si vždy pomyslím "možno si pomyslia že to kupujem mladšej .. Sestre?" xD A nie nemam mladšiu sestru Rainbowlaugh
"I’m having fruit salad for dinner. Actually, it’s mostly grapes. All grapes, really. Fermented grapes… Wine, I’m having wine for dinner"

Odpovědět
(14.04.2013, 16:23)wormsik Napsal(a): Přesně Applejackunsure už vidim ty lidi jak se na mě budou divně dívat když tam budu stát u pokladny s blingbagem Twilightoops

Já s tím nemám problém, paní za pokladnou se na mě vždycky mile usměje a někdy mi i doporučí jiné věci, co by se mi mohly líbit. Možná si všimla poníků na kabátě Pinkiehappy nebo na to kouká sama, třeba s dcerou...
You didn't choose the thug life. And the thug life didn't choose you either.

It's no problem for me, but it's a problem for you.
Odpovědět
To ja taky ne. Vlezu do napr dracika, zjistím jestli tam maj tu sérii kterou chci a kdyz jo tak se rozjedu.Pinkiesmile Vytahnu krabici z regálu a začnu v tom hrabat, ty co nechci dávám vedle takže nez najdu tu kteou chci tak je kolem me slušný binec.samozřejmě to.potok nandam zpatky. Jednou sem takhle hrabal primo na pokladně v pumtanele, protože tam je maj za pokladnou a musi je vyndat prodavačka.kupodivu to brala v klidu.
Odpovědět
Ferraripony: Eeyup! V 99 % případů to prodavačky nezajímá nebo si s nima člověk příjemně pokecá. Taky už sem bůhvíkrát prohraboval přímo na pokladně a nikdy s tím nebyl problém.
Brahmavihára – buddhistické L&T
„Maybe next time you will take a second look
and not judge the cover of the book“
– Zecora
ENTP | Ask me spike letter
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)