Hodnocení tématu:
  • 4 Hlas(ů) - 4.75 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vaše pony sbírka...
Wow, vidím, že někdo umí dobře pečovat o hřívu česacích figurek, hoooow Rainbowlaugh
Pěkná sbírka Twilightsmile a asi začnu všem kolem taktéž závidět.
a ta plyšová Pinkie.. Pinkiegasp awesome, kdepa si jí sehnala? Rainbowkiss
Odpovědět
(09.02.2014, 17:42)Alpha Napsal(a): Tak tady jsou moje věci Twilightsmile
Bohužel to není foceno u mě doma(kdyžtak příště Pinkiesmile )
[Obrázek: 7nv12pY.jpg]

Čože? Ďalšia krásna plechovka s MLP tématikou, ktorú vidím. Odkiaľ ju máš? Čo to bol vôbec za nápoj?
Pre mňa ako vášnivého zberateľa plechoviek je niečo s MLP ako vlastniť poklad. Rainbowlaugh
Odpovědět
Získal jsem jí přes Stormangelse ----> Figurky, trička, komixy atd , ale na to už je pozdě

Jinak to mají třeba tady:
http://www.toywiz.com/fizzycherrysplash.html

Jak to chutná nevím, nechce se mi to otevírat Rainbowlaugh
Odpovědět
Přispívám tedy s 10 NEW fotkami ke konci v tomhle moje albíčku: http://gaarinka.rajce.idnes.cz/MLP_sbirka__
Snad se líbí :3
Coolphoto ŽÍT SVŮJ SEN A NEZAPOMÍNAT NA VÍRU JE DŮLEŽITÉ PRO MÉ SRDCE, ALE NESMÍM ZAPOMÍNAT NA POVINNOSTI A TO, ŽE NIKDY NESMÍM PŘEHÁNĚT. djpon3

Pokud ti je život milý, nekoukej na mou MLP sbírku ---> Moje poníkovská kolekce s informacemi o produktech na FB, dávám i rady nebo také pomáhám --->
Odpovědět
(05.02.2014, 00:38)Bouri Napsal(a): Fotku celé sbírky udělám, až si vzpomenu... Scootangel
Jak jsem slíbil, tak posílám komplet sbírku...

Pod monitorem...
[Obrázek: x4kh_IMG_5285.JPG]
Na poličce...
[Obrázek: badw_IMG_5287_2.jpg]
A v práci... Flutterryay
[Obrázek: n6bi_IMAG0799.jpg]

PS: Dělám v oblasti jaderné energetiky, tématická tapeta/logon obrazovka. Scootangel
Fluttershy fan Flutterryay...YAY!
Froldův fanklub (Wiki)
DaveL - Vzpomínejme
Odpovědět
2Bouri: Ta Cola Raritystarry
Jinak konečně, konečně první poník, co mám Rainbowlaugh
vinyl Dashie od StormAngelse ! Rainbowlaugh
[Obrázek: img201lcl.jpg]
BB ani nic jinýho nemám, u nás v okolí to není a do Brna jsem zatím výlet neplánoval, zato radši sbírám plechy od ED Rainbowlaugh
Odpovědět
Přidávám tedy 20NEW fotek ke konci v albíčku: http://gaarinka.rajce.idnes.cz/MLP_sbirka__/ Takže pokud chce někdo kouknout Heart
Už se těším, až poníci dostanou nové prostory Rainbowlaugh Už jsou pěkně na těsno >////< Chudátka ^^""""
Coolphoto ŽÍT SVŮJ SEN A NEZAPOMÍNAT NA VÍRU JE DŮLEŽITÉ PRO MÉ SRDCE, ALE NESMÍM ZAPOMÍNAT NA POVINNOSTI A TO, ŽE NIKDY NESMÍM PŘEHÁNĚT. djpon3

Pokud ti je život milý, nekoukej na mou MLP sbírku ---> Moje poníkovská kolekce s informacemi o produktech na FB, dávám i rady nebo také pomáhám --->
Odpovědět
Zapoměl jsem, se mi od Pragáče trochu rozrostla sbírečka Twilightsmile

[Obrázek: DSCF1565.jpg?ver=2]

[Obrázek: DSCF1570.jpg?ver=2]

[Obrázek: DSCF1571.jpg?ver=2]

[Obrázek: DSCF1576.jpg?ver=2]

[Obrázek: DSCF1579.jpg?ver=2]

[Obrázek: DSCF1577.jpg?ver=2]
Věřím, že pár pestrobarevných poníků dokáže udělat svět alespoň trochu lepším. Pinkiesad2
Odpovědět
(17.02.2014, 22:07)Bouri Napsal(a):
[Obrázek: badw_IMG_5287_2.jpg]

Co je zač ta FS s tmavě růžovou hřívou? Respektive kde je k sehnání...
Making the world softer, one plushie at the time.

DeviantArt
Twitter
Odpovědět
Malovací Fluttershy (ta růžová fixka je fakt tmavá; žlutou jsem musel někde splašit, dodávaná zelená je fakt humus), za začátku prosince 2013 byla v Tescu v akci. Co jsem zjišťoval, tak už v půlce prosince byly české sklady pro hračkárny v CZ vyprodané o tyto malovací Fluttershy (zbyly jen Dashie nebo Luny, takže je v česku "nesehnatelná".
Fluttershy fan Flutterryay...YAY!
Froldův fanklub (Wiki)
DaveL - Vzpomínejme
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)