Hodnocení tématu:
  • 4 Hlas(ů) - 4.75 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vaše pony sbírka...
Hehe... Tak mám doma konečně velkou česací Rarity s kolekce "Rainbow Rock" :3
Jenom po jejím vybalení s krabice jsem byla dost zklamaná Ajsleepy" Ne jenže měla nechutně mastnou hřívu, ale i špatně sestříhanou a kus jí trčel s krku Ajsleepy" Ehm... :/ V krabici si toho nešlo všimnout nom ^^""" Většina vektorových očí bylo u ní špatně udělaných Ajsleepy" Trvalo než jsem našla náké pěkné :/
Hech....
Jenže tá hříva >_< Musela jsem jí umýt a pak namočit na chvíli do aviváže... Byl to děs, ale díky tomu se zjemnila Pinkiesmile Pak jsem ho vymyla a umyla trochou šampónu a kondicionéru :3 Hih... Nakonec jsem ji začala stylizovat hřívu jak ji má mít Heart Dělala jsem to "asi" přes 2hod. >_< No jo šlo to dost blbě >_< Furt se mi tá hříva rozjížděla chjo.... Ajsleepy"
Šaty jsem jí zpět ani nadávala X'DDD Se mi nelíbily Rainbowlaugh Navíc jsem je náksi moc nechápala X'DDD
Ale tak mám konečně hotovo :3 Hih.... Doufám, že se vám moje stylizace Rar líbí :3 A jinak snad vám moje recenze pomohla trochu X'DDDD
[Obrázek: PicMonkeyCollage_2.jpg]

Detailnější foto zde:
Vytrhnutá Rarity z obalu Rainbowlaugh Nechutná hříva tedy >_<
[Obrázek: CIMG5085.jpg]
Tady ještě roztáhlé šatičky Rainbowlaugh Ehm.... Hříva sice krásně hustá, ale tak... >_<
[Obrázek: CIMG5084.jpg]
Tak a konečně nastylizována Heart Doufám, že se tedy líbí hih :3
[Obrázek: CIMG5088.jpg]
Tak a ještě pohled zepředu Rainbowwild Rainbowwild
[Obrázek: CIMG5089.jpg]
Coolphoto ŽÍT SVŮJ SEN A NEZAPOMÍNAT NA VÍRU JE DŮLEŽITÉ PRO MÉ SRDCE, ALE NESMÍM ZAPOMÍNAT NA POVINNOSTI A TO, ŽE NIKDY NESMÍM PŘEHÁNĚT. djpon3

Pokud ti je život milý, nekoukej na mou MLP sbírku ---> Moje poníkovská kolekce s informacemi o produktech na FB, dávám i rady nebo také pomáhám --->
Odpovědět
Jak si to takhle pěkně uhladila ? ten chemlon vypadá otřesně Twilightsmile
.
Odpovědět
Baterka: tady ma nekdo navod na DA http://scaramouche-fandango.deviantart.c...-258834978
I'm not crazy. My reality is just different than yours.
Nezadouci osoba.
hue hue hue
Odpovědět
Baterka: To není chemlon.... Její hříva je ze synthetického materialu... Někdy se používá na paruky... Trochu to chvílemi vypadalo jako kanekalon, ale není.... Většinou se tyhle dva materiali pletou nom ^^"" A jinak jsem ji upravovala z hlavy Rainbowlaugh Upravuji takhle všechny moje česací poníky X'DDD Není to nic těžkého... Jenom u Rarity se to blbě stylizuje Ajsleepy" Furt to někam jede a já nwm co.... chjo Ajsleepy"""""
Coolphoto ŽÍT SVŮJ SEN A NEZAPOMÍNAT NA VÍRU JE DŮLEŽITÉ PRO MÉ SRDCE, ALE NESMÍM ZAPOMÍNAT NA POVINNOSTI A TO, ŽE NIKDY NESMÍM PŘEHÁNĚT. djpon3

Pokud ti je život milý, nekoukej na mou MLP sbírku ---> Moje poníkovská kolekce s informacemi o produktech na FB, dávám i rady nebo také pomáhám --->
Odpovědět
Tak už i já se mohu (ne)pochlubit svou (ne)sbírkou která čítá pouhé 4 kousky Rainbowlaugh ale zase jsem zatím takový že chci ještě najít FlutterShy a Dashie. Pak ještě AJ s kloboukem a pak už jen side postavy Twilightsmile
[Obrázek: 6anydumy.jpg]
Person which made his decision
Za žádnou cenu mě nenuťte dělat facepalm...
Odpovědět
Malej update, FF ze mě vytáhlo na moje poměry dost peněz... A nebyly to peníze za jídlo... Rainbowlaugh

[Obrázek: MV6z1d9.jpg]
I support United Equestria!
Be who YOU are
nad say what YOU feel
because those who mind don't matter
And those who matter don't mind. Ajsmug
--Dr. Seuss
Odpovědět
Nemam sice momentalne k dispozici fotak, ale par starsich fotek, co se u me nachazi

[Obrázek: rGvOFgx.jpg]
45cm
[Obrázek: FCLqPe3.jpg]
25cm
[Obrázek: 10463064_770074276348824_2028295066380258702_n.jpg]
25cm
[Obrázek: wFw3Wtb.jpg]
25cm

a jeste par dalsich, ale ty budu fotit az mi dorazi fotak nekdy pristi tyden.
I'm not crazy. My reality is just different than yours.
Nezadouci osoba.
hue hue hue
Odpovědět
Pjekné, sama ušila?
(videl som na 2. fotke šijaci stroj)
Nový kus nábytku keramický Tree of Harmony, Zlatá Harfa(pony) a Discord Lampa! Flutterryay
Prezývky na počkanie (by me)
AleXan sa pustit nechce,
nepujde to jen tak lehce... Rainbowlaugh
Mácaman

The decisions you make and the actions that follow are reflection of who you are.
Song of The Sea
Chcete meniaci avatar ako ja? Napíšte mi PM!
Odpovědět
Zatím mám sice jen 1/3 mane 6(AJ a TS ještě bez křídel), ale nejpozději od začátku třeťáku zase začnu kupovat časáky v lidlu(73kč za 22 stran seriously) a snad se sbírka rozroste. Navíc všichni mí známí už vědí že sem Brony, tak snad k osmnáctinám 15.8. taky někoho dostanu.


Přiložené soubory Miniatury
   
Odpovědět
Dnesní navsteva Zlína byla proste super

Díky Neko.Cross co na facebooku rikala ze v Bambuli bude 10 vlna jsem se tam jel mrknout

a ona tam byla Twilightsmile Twilightsmile
takze jsem pribral 4 kamarady do sbirky

[Obrázek: R35JPUr.jpg]

pak jsem zajel na Čepkov a v Pompu dalsi novinka MLP prstynky

Cena 89,- kvalita nic extra ale je to MLP takze jsem musel alespon jeden vzit
[Obrázek: O8B9lpa.jpg]
[Obrázek: tAxF8Bk.jpg]
[Obrázek: 0gBFtwQ.jpg]

I am a pretty princess TwilightsmileTrollestiaTrollestiaTrollestia
[Obrázek: I3fhUa0.jpg]
Everypony Equal,Everypony Loved

Tumblr

Jsem Faiko , ne Falko ,Failko a podobně !!!
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)